Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyulus76

    aktív tag

    válasz DM-Fan #70002 üzenetére

    Amúgy én is elfogadtam már a nyűgjeit, és azóta boldogabb vagyok vele. Úgy fogom fel, hogy ha évek múlva le akarom cserélni, legalább lesz még hová fejlődni. :)

  • Gabor970

    addikt

    válasz DM-Fan #70002 üzenetére

    Ha jobban belegondolok, ez az adott áron jó vagy rossz kérdése nem egyszerű. Ha csak egy számot nézünk, és azt, hogy azon az összegen milyen egyéb készülékek vannak, akkor nem nehéz dönteni. Amikor a sokrétű életünk mindenegyebére költendő pénzekről van szó, akkor már sokkal nehezebb azt mondani, ez megér ennyi pluszt, az meg nem ér meg. És aztán mindenkinek más a pénztárcája ezt tovább nehezíti.
    Szokásom ez a mondat: "Ha ettől nem lesz kevesebb pénze" nekem azt jelenti, hogy bármi másra ami korábban ez élete része volt jut ugyanannyi, mintha nem vette volna meg. Pl az alább emlitett 65VT60 ilyen dolog az adott helyen. Node ilyen helyzetben, nem is érdemes mérlegelni. Illetve ott még az volt a mérlegelés, legyen-e inkább 60ZT60, esetleg amerikából legyen-e hozatva 65ZT60, vagy várjunk két évet mig lehet 65" méretben OLED, és addig ne költsünk sokat, csak pl egy 60-as LG plazma legyen-e átmeneti megoldásnak. Nem beszélve a vetitő gondolatáról...
    Mivel lassan nem marad más lehetőség, mint az LG plazmái, én személy szerint kiváncsi vagyok rájuk. Szeretném mindegyik idei modellt megnézni 60"-es verzióban, valamint a samu H5000-t is. Nekem 300e fölött amúgy is érdektelen bármely modell. a cetelemes megoldással 225e Ft-os 60PB660 LG viszont továbbra is furdalja az oldalam, de sajna nem láttam még saját szemmel.

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák