Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.F.G.

    senior tag

    válasz rgeorge #48188 üzenetére

    Amennyiben hivatalos viszont eladónál vásárolsz a garancia nem kétséges még ha kiállított modellt veszel, Tescoban vettem (hivatalos viszonteladója panának) TX-P42UT50E 10 000 Ft-ét elengedtek belőle mert kiállítási modell, így megkaptam 135 000 Ft-ért 2 év garanciával. Annak ellenére megvettem, hogy óva intettek tőle, hogy kiállítási modellt ne vegyek, DM-Fan, viszont a Pana boltban azt mondták, (ugyanis végigjártam fél BP-ét pont ezt a modellt kerestem, max ennyi pénzt is szántam rá) hogy ha ennyit ment gond nélkül akkor már nem lesz baja van rajta 2 év garancia. Az eladó is azt mondta, hogy ghostingtól vagy beégéstől nem kell félni, mert ezek az újabb modellek nem érzékenyek rá.
    Át is néztem mielőtt megvettem ott a boltban az avatar met rajta, üzemórát sajnos nem néztem meg, mert akkor még nem tudtam, hogy hogy kell (most meg nem merem megnézni, de elég sokat mehetett valószínűleg), beégést nem láttam rajta sem ghostot, pixelhibát sem, tápzúgást meg végképp nem hallottam ott az üzletben.
    Külsérelmi nyom volt rajta egy apró kis karc a felső műanyagon, de úgysem azt nézi az ember hanem a panelt, most TV nézés közben nem is látszódik. Az üzletben fali konzolon volt és otthonra is vettem egy ugyan olyat mert tetszett, de még kipróbáltam talpal is és úgy néztem egy darabig, de elkezdett iszonyatosan búgni úgy hogy élvezhetetlenül zavaró volt, de szerencsére megjavították vitték hozták és most csendes és miután visszahozták fel lett szerelve a fali konzolra.
    Előtte egy Samsung 23' "HD" monitort használtam, hát ég és föld a különbség mind képminőségben és méretben, a képet kb 1,5- 2 m távolságban nézem és eszméletlen szembetűnő számomra a képminőségbeli különbség a hétköznapi analóg adás között és a Full HD 1080p film között.
    A fő használat főleg filmnézés lesz HD 1080p minőségben filmnézés és HD Sportműsorok nézés a sport-tv-én is!

    Ennél olcsóbban nem lehetett volna kapni FULL HD-s 3D-és Plazma TV 42"-os méretben Max 140 000 Ft-és árkategóriában.

    Eddig még nem használtam túl "sokat" megnéztem rajta 4 NFL meccset, 2 HD -és filmet, kevés Analog TV adás nézés, hát a HD sporműsorok szépek, de HD 1080p film :Y :C a szó szoros értelmében leesett az állam.

    Mikor mutattam az Oblivion c. filmből részleteket, az egyik női ismerősömnek, hogy prezentáljam a TV tudását, csak annyit mondott, hát ez így már nem is jó.... látszanak Tom Cruise ráncai.....

    Remélem, hogy még sokáig jól fog működni a TV és nem lesz baja! :)
    Azt tudom, hogy bizonyos méretű kockázatot vállaltam azzal, hogy kiállítási darabot vettem meg és a bejáratási fázisnál szinte biztos, hogy nem tartották be az 1 hsz -ben leírtakat, bár ez sosem fog kiderülni.

    (ha érdekel valakit a búgásról van felvétel is vido és hang felvétel) viszonyítási alapnak.)

Új hozzászólás Aktív témák