Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz tomic #45120 üzenetére

    Egyáltalán nem fogott vastagon, különösen ha megnézed, hogy tavaly ilyenkor a 65VT50-et mérték induló áron annyiért, mint most a 60ZT60-at. Én simán 1,5-1,7 mFt-os árat vártam a ZT60-ra. Simán le fog ez esni akár 1-1,1 mFt-ra is, annak idején a Z1 sem volt olcsóbb. Teljesen normális ára van - ami ezen high-end szegmensben legalábbis megszokott. Más kérdés, hogy én is inkább megvárom a 65VT60 áresését, de ez összetett dolog, amelyből az ár csak az egyik, a másik pedig az, hogy 65"-nál kisebb TV-t már nem vennék és itthon csak 60"-os ZT érhető el. Ezen felül már a VT60 is olyan szintet képvisel, aminél nekem többre nincs igényem és itt kell figyelembe venni annak árát is - meg persze a saját lélektani határomat is, mert a ZT árát én sem adnám ki megjelenítőre, csak ha nagyon megengedhetném magamnak anyagilag, de ez nagyon nincs így. Ettől függetlenül sem mondom azt, hogy elárazták, mert tudom, hogy ugyanakkor sokan képesek ezt is megfizetni és meg is fizetik - meg is kapják a pénzükért az elvárt minőséget.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák