Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vMk^

    csendes tag

    válasz junkpod #13597 üzenetére

    Nálam kijön a TV-ből a DTS hang, ha usb-ről megy a lejátszás, akkor is. Viszont tényleg jobb egy független mediaplayer.

  • Topanka

    aktív tag

    válasz junkpod #13597 üzenetére

    "Szia, nem értem miért kell tv-re AC3 és vagy DTS hangsáv lejátszási képesség?
    Úgy sem fogja csak sztereóban megszólaltatni, azt is dobozhangon. Ha pedig úgy gondoltad, hogy a tv-ből kirakod erősítőre és majd ott jól megszólaltatod, akkor is csalódni fogsz, nem jön ki a tv-ből a dts hang lejátszóról, csak tunerről."

    Bocsi, hogy most reagálok, de idáig be voltam ájulva valami hülye fertőzés miatt.

    A DTS hangot úgy értettem, hogy pendrive-ra felrakok egy mkv filmet, aminek az audio DTS-ben van. Egy régebbi LCD tv-énk nem ismeri fel a DTS hangot, ezért süket a film, vagy le se játsza. Ezért át kellett konvertálnom az ősszes pc-én lévő filmemet AC3-ra, hogy lejátsza.
    Na ezzel nem akarok szarakodni, játsza le úgy ahogy van. Később, ha lejátszót is beiktatok, kiírva a filmet jó hangzást is el tudok érni.
    Szeretném ezenkívűl a pc-ről, vagy egy 1TB-os WD passportról üzemeltetni.

    Értelmezve amit írtál, a jelenlegi TV-ék nem viszik át az 5.1 DTS hangot?

    erdoke
    "Bő 3,5 méteres távolsághoz nem elég az 50-es képméret. Full HD-ben az általad említett keretbe belefér a Samsung PS60E530 (343eFt), esetleg a 3D-t is tudó PS60E550 (389e Ft). Az árak lassan, de folyamatosan csökkennek. Javaslom a 3 éves hazai garancia választását, Samsung esetében egyébként is elég kicsi a különbség."

    Hát egyre jobban meggyőztök az 55"-60" -os nagyságról.
    A Panasonic nem sokkal jobb tv mint a samu? Vagy csak az ár miatt ajánlottad a samut.
    Szóval jó tv is legyen, meg nagy, azt meg kell fizetni.
    A plazmával szemben ennyire háttérbe szorul a LED LCD tv?
    Milyen az LG60PK550 plazma tv?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák