Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Blaze_ #76050 üzenetére

    & ProEvoFan
    Mind a kettő a ps4-es és ps5-ös verzió is megvan. A legtöbbet a ps4-es játszottam mert nincs cross-play a két generáció között, de még a mentések sem vihetőek át... Ha nem lenne ilyen instabil fos, akkor egy teljesen normális Diablo 3 alternatíva lehetett volna belőle. Tényleg jobb hogy nem vetted meg, mert amiket írtam kb csak az endgame-ben jönnek elő.

    Lackooo84
    Az élet ladás cucc szerintem nem gáz, de a mentési rendszer az tényleg túlságosan büntet. Többször volt hogy beragadtunk a metró kijáratánál annyira erősen jöttek ránk az ellenségek és ugye respawn után csak egy shared life-ot ad, amit nagyon könnyű elveszíteni. Egy megoldás van a játék jelen állapotában erre: nem szabad meghalni... Ettől eléggé hardcore a cucc.

    Szerk:
    Amúgy hihetetlen hogy mennyire nem képesek egy jó hack and slash-t elkészíteni. Kb mindig csak a Diablo-kat várjuk mert az AAA minőségben készül. A Sacred szériával mi van? Az első részét imádtam! A folytatáshoz már nem volt elég erős pc-m, így az telibe kimaradt.

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák