Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz opr #157828 üzenetére

    Nem jó hírek ezek, de sajnos ez van, ezt éljük évek óta. De továbbra is azt mondom, hogy ha nem is nextgen szemmel, de amúgy jó év volt 2023.

    Dive ever, work never.

  • Szabi®

    addikt

    válasz opr #157828 üzenetére

    Sajnos érthetetlen ez a fajta vitakultúra, amit indítasz más véleménye ellen, aztán meg próbálod mismásolni, hogy mennyire benézted már eleve a next-gen szó értelmezését. Míg te jöttél azzal, hogy az csak annyit takar hogy "következő", addig én tudattam veled (már amennyire tudtam) hogy annak konkrét definíciója van. Aztán elkezdted ezt az egészet egy amolyan "én vagyok a sony szóvivője" stílusban tálalni, hogy mindenki hülye, kovid, de különben is mit várunk más grafikát stb. stb. ami sajnos már számtalan helyen előfordult veled a topikokban. Beleállsz egy sarkos hülyeséggel más véleményezésébe, aztán a végére két mondatban odabiggyeszted hogy "de neki is igaza van", ha nincs is igazam, felmentés sem kell, mert véleményezéshez való jogom van így is, úgy is. Ahhoz te nem kellesz, hogy validáld, ez az egyik, a másik az, hogy ki mit vár a next-gen értelmezésében, nah látod, megint nincs tévedsz, mert ez teljesen szubjektív. De hogy azon te meglepődsz, hogy vannak játékosok, akik a next-gen értelmezésében olyan játékokat várnak, hogy "húúú meg hááá", akkor azt egyáltalán nem értem, miért érzed hitvallásodnak, hogy nah te majd szépen megmagyarázod miért is hülyeség egy ÚJ KONZOLGENERÁCIÓTÓL jobbat várni, mint az elődjétől. Miről beszélünk ? Természetesnek kéne lennie, hogy az új generáció hoz valamit, újít valamit, mert hát akkor minek kéne ha nem tenné ? A ps4 és a Ps5 között szinte alig van határ, alig tűnik jobbnak ez a generáció, mint az a generáció, amire hivatott lett volna sokkal magasabb kvalitást lerakni az asztalra. És elnézést kérek ha megbántottalak, hogy védelmedbe kellett venni a konzolokat, és 6 hozzászóláson keresztül próbálnod kellett meggyőzni arról, hogy igazából nekem is igazam van, elnézést. Elindítasz egy vitát, jön a passzív-agresszív lózung, aztán jön az hogy miért nincs igazam, aztán meg jön a " de neki is igaza van" ,ez egy kicsit meredek. Kettőnk között annyi a különbség, hogy én nem szedtem szét szavakra a hozzászólásait, és álltam bele még a névelőkbe is, mert annyi eszem azért van, hogy totál rád hagyjam még azt is, amikor frontálisan csapódsz egy észrevételbe, én nem akarlak téged meggyőzni semmivel. Az meg hogy számodra a konzolozás váltása annyit tesz, hogy nem négyes, hanem ötös van a konzol dobozára írva, hatalmas eltájoltság. Picit járd majd körbe hogy egy 576 konzol lapban amikor generáció váltásról írtak, mit is vártak el, mert így még fent fogsz akadni ezen párszor biztos. Azért látod más tudta értelmezni hogy a next-gen szó mögött minek is kéne "lennie". Részemről lezártam ezt, én mást vártam mint ami van, jobbat, szebbet, hullanak majd a jobbnál-jobb címek, most hogy ugye van hardver, mert eddig a hardverre volt fogva, de arra már nem lehet. Remélem nagy nehezen kibírod, hogy megpróbáld kioktatni azokat, akiknek már herótja van egy "zs" kategóriás indie rohadmánytól, amihez ps5 sem kéne, mert elég lenne a négyes gép is.

    PEACE

Új hozzászólás Aktív témák