Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrThomi

    addikt

    válasz Wolfy33 #104279 üzenetére

    Én tegnap este kezdtem el megint, kijátszom még egyszer, ugye most teljesen más döntéseket fogok hozni. Ajanlom ha egyszer a szívedre hallgatsz akkor játszd végig úgy ha csak nem kavarodsz bele teljesen és tudsz hirtelen ismeretlen karakterek mellett vagy ellen dönteni. Most az eszemre hallgatok, kíváncsi leszek hogy alakul igy a játékmenet :D

    Ha az éjszakai GRE Anomaliakat csinálod a Hemmstoffokért(inhibitor) bocs én nemetül játszottam, ne csodálkozz ha eltűnik a főszörny akit kikell nyírnod, valszeg beakadt a játékba és ujra kell inditanod. De ugyan ez ha a nagy melákokat próbálod megölni. Gyorsutazásnál meg beragadhatsz a metro térképbe és mozdulni se bírsz, az is elég zavaró, csak ujraindítás segít.

    Én egyértelműen performancba ajánlom, tehát a 60fps. Ha szép grafikát akarsz nézd meg a quality modot meg azt hiszem van még egy valami resolution talán, nem tudom hogy kell fps számot mérni de szerintem ezekben 20-at se érik el így, nem hogy a 30at, ezért a másik kettő mód számomra játszhatatlan volt

Új hozzászólás Aktív témák