Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZozzHUN

    addikt

    Sziasztok,

    Vettem nemrég egy használt PS4-et a konzol/ps4 exkluzív játékok miatt. Infamous Second Son-t ki is játszottam pár nap alatt, nagyon tetszett, meg is vettem gyorsan a First Light-ot is.

    Mivel nagyon szeretem a shooter játékokat, ezért még annak idején kipróbáltam az Uncharted PS3-on, mert nagy híre volt, de az irányítás miatt hamar feladtam. Most viszont tudtam venni egy Titan One-t (ChronusMax újabb kiadása?) és így lehetőség adódott arra, hogy kipróbáljak mindenféle shooter játékot egér+bill kombinációval.

    Eddigi tapasztalatok:

    Titan One-t PC-re és PS4-be is be kell dugni, felprogramozható, makrózható, ahogy a weboldalon is írják. PS4 ugye 10 percenként ellenőrzi a beviteli eszközöket, ezért a programjában külön be kell állítani, hogy automatikusan újra csatlakozzon az eszköz. Először pánikba estem, hogy 10 percenként ki kell húzni, aztán be kell dugni a Titan One-t, de szerencsére így semmi dolgom vele.

    Bekalibrálni elég egyszerű egérre, van guide. Biztos be lehet állítani 1:1-re is, játék függőek a beállítások, minden játéknak csinálható profil a Titan One programjában.

    Jelenleg a Killzone Shadow Fall-t nyúzom vele. Az egér irányítást úgy sikerült belőni, mint egy rosszul sikerült pc-s konzol portot, fényévekkel jobb így is mint az analóg karral célozgatni.

    Annyi hátránya van a dolognak, hogy se a mikrofont, se a touchpadot (csak az érzékelést nem érzi, gombnyomást kezeli!) nem kezeli a Titan One, mivel a PS4 csak bluetooth-on kommunikál ezekkel a dolgokkal. Így amikor valami miatt kellene a touchpad, akkor megnyomom a kontrolleren a PS gombot, megcsinálom amit meg kell, aztán megnyomom a "PS" gombra beállított billentyűt a billentyűzeten, és folytatom a játékot.

    Így pl az Infamuos Second Son egyáltalán nem javallott bill+egér kombóval játszani, de ahhoz nem is annyira kell. Killzone Shadow Fall-ban beállítottam kötélre a robotkát, lövöldözni elég vagyok Én is egérrel, sok esélyük szegényeknek így nincs.

    Bárkinek kérdése van még, nyugodtan fordulhat hozzám.

    Multiplayer-t nem játszom konzolon, csak offline tolom, így az online "csalásokkal" kapcsolatban sem most, sem később nem fogok tudni segíteni.

  • ZozzHUN

    addikt

    válasz KraX #54224 üzenetére

    Ahol aim assist van, ott nem. Killzone Shadow Fall-nál nincs aim assist, ezért érződik, hogy nincs sok esélyük. Amennyiben az OWL rope funkcióra van állítva, akkor kiegyenlített mondjuk a dolog, de ha támadáson van akkor esélyük sincs a gonoszoknak :)

    Aki multiban akarja használni a Titan One-t bill+egérrel: az tartsa bedugva a kontrollert microusb kábellel PS4-nél, és akkor nem kell 10 percenként újracsatlakoznia a programnak. (Nincs leállás 0,5 mp-re sem)

    "Titan One-t PC-re és PS4-be is be kell dugni, felprogramozható, makrózható, ahogy a weboldalon is írják. PS4 ugye 10 percenként ellenőrzi a beviteli eszközöket, ezért a programjában külön be kell állítani, hogy automatikusan újra csatlakozzon az eszköz. Először pánikba estem, hogy 10 percenként ki kell húzni, aztán be kell dugni a Titan One-t, de szerencsére így semmi dolgom vele."

    [ Szerkesztve ]

  • ZozzHUN

    addikt

    válasz marilllyo #54270 üzenetére

    Átlós mozgás nem necces, hanem ott nem érzek acceleration-t Shadow Fall-ban, ott halál pontosnak érzem, tiszta vicc :)

  • ZozzHUN

    addikt

    Kérek mindenkit, akit érdekel a Titan One, az ne priviben keressen. Kérdezzen itt, előtte olvassa el amit írtam, mert eddig akik kérdeztek, azoknak a válasz 90%-át már leírtam.

    Amennyiben nagyon sok lesz az érdeklődő, úgy nyithatunk neki egy topikot.

    A`rpi: Azért gondoltam új topikot neki, mert kb az összes konzol támogatott, és venni fogok PS3/X360-ast is, hogy kitoljam a shootereket/exkluzívokat.

    [ Szerkesztve ]

  • ZozzHUN

    addikt

    Kis tapasztalat megint:

    Vettem Destiny-t, amit szintén egér+bill kombóval játszok. Killzone Shadow Fall beállításait hagytam a MaxAim pluginban, sensitivity-t felhúztam Destiny-ben és meg kell mondjam sokkal PC like-abb az irányítás, mint Killzone-ban.

    Venni fogok PS4 kompatibilis wireless headsetet, mivel a gyári headset-et nem tudom hova dugni így.

  • ZozzHUN

    addikt

    Látom a vérpistik felébredtek és a személyeskedés is engedélyezett lett.

    [link]

    "Multiplayer-t nem játszom konzolon, csak offline tolom, így az online "csalásokkal" kapcsolatban sem most, sem később nem fogok tudni segíteni."

    Szóval: nem játszom más játékos ellen, csak PvE tolom. Headset-et is bátyám miatt vettem, hogy tudjunk együtt Destiny-zni. Nem makrózom, nem csinálok semmi egyebet.

    Destiny-ben kipróbáltam a PvP-t, mert a küldetés mondta, hogy csináljak azt is, de nagyon kényelmetlen, hátulról állandóan leszednek, szóval hátrány inkább mint előny a bill+egér ott, mivel a lassan való nézegetés nagyon jó, de ha rángatni próbálod az egeret, akkor rögtön használhatatlan az egész.

    Igen, PC párti vagyok, de a konzol exkluzív játékokat nagyon ki szerettem volna játszani. Uncharted-et is elkezdtem, de nagyon szomorú voltam, hogy nem ment a kontrollerrel való célzás. Ugyan ez a Gears of War-ral, pedig mindkettő nagyon jó játék. Most végre lehetőségem van, és le is írom a véleményem, hogy más számára útmutató lehessen.

Új hozzászólás Aktív témák