Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DithenS

    senior tag

    válasz dumplingjami #25267 üzenetére

    Szia,lehet válaszoltak már de elmondom hogy nem nehéz áttálni,sokan attól félnek hogy tök nehéz egérről áttálni de nem így van! 1-2 nap és megszokod,ha nem akarod akkor 1 hét de megszokni megszokod,meg sokan azt is elfelejtik hogy mindenki kontrollerel van és azt feltételezik hogy a többi ember egérrel nyomja ezért béna lesz,persze mindenki kontrollerel játszik amit én nagyon is szeretek,aki azt mondja hogy szar az vagy nem próbálta vagy nem érdekelte vagy hamar feladta,ennyi!
    Sokkal jobb mert itt nincs pl az hogy anyuci megveszi az 1 milliót érő PC-t a gyerekének,más meg egy 150k-s konfiggal lép be a BF4-be,ami igazából azért szívás mert a gyereknek max FPS-e van neked meg 50 kb,PS4-en mindenki fix 60 ami egyenlő esély,kontroller is így van mert mindenki egyfajta vezérlővel játszik,ellenben van olyan a PC-n aki egy TESCO-s egérrel játszik,más meg 30.000Ft-os egérrel nyomja ami unfer dolog vele szemben.Szóval játékra csak konzol egyenlő esélyek miatt,meg persze az egyéb szolgáltatások miatt is jobb,pl kevesebb cheater nekem sokat nyom a latba mert pl egy 10 éves hülyegyerek nem fog cheatelni mert nem tud,PS4 teljesen más mint a pc ahol megnézek egy YT-s videeót és máris tudom hogy kell falon átlátni meg ilyenek...Meg szerintem könyebb is cipelni mint egy bazári nagy dög PC-t amihez kell vinni szinte mindent,TV meg mindenhol van tehát azt nem kell,PC-n pl vigyázni kell hogy ha nagy tömegű léghűtéssel oldod meg a procid hűtését letörhet az alaplapról a rászkódás miatt,vagy maga az alaplap törhet el míg PS4-en ilyen azért nem történhet meg.

Új hozzászólás Aktív témák