Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45378816

    törölt tag

    válasz FullGas #98543 üzenetére

    Egyaltalan nem rossz az IW, ahogy a BO3 sem. En a BO3-al nagyon nagyon sokat jatszottam es teljesen rendben van, nyilvan el kell fogadni, hogy olyan jatek amilyen. (Itt most a sokak altal allando jelleggel felhozott ugri-bugri eszetlen lovoldozesre gondolok elso sorban)
    Minden jatek modnak meg van a maga varazsa, peldaul egy S&D nagyon is elvezheto lehet a haverokkal, de van opcio a maganyos farkasoknak is, hogy egy tdm-ben vagy ffa-ban lovoldozgessenek 10-15perces meccsekben.
    De meg sok mindent fel lehetne hozni pozitivumnak es termeszetesen negativumnak.

    Nekem a legrosszabb elmenyem a BO3 single resze volt. Egyszeruen nem voltam kepes vegig jatszani, mert bosszantott az a szenny, amit sztorinak neveznek.

    Es talan itt johet kepbe az IW. A multi hozza a BO3-bol megszokott format. (Kisebb ujdonsagokkal, mint peldaul a megszerezheto fegyverek, amik nem a ladakbol nyilhatnak, hanem a jatekos jatekatol fuggoen tud minel hamarabb unlock-olodni egy rare vagy akar egy legendary is)
    Illetve a single szerintem fenomenalis lett. Utoljara ebben a "jovos kornyezetben" az AW tetszett ennyire.
    Annyira latszik, hogy fejlodott a magyar csapat, akik az atvezetokben segedkeztek, hogy az IW eseteben nem erzel kesztetest arra, hogy skip-eld a videot, mert remek munkat vegeztek tenyleg.

    Es nem utolso sorban, ha olyan csomagot veszel, amihez jar az MW remastered, akkor meg meginkabb adott lesz a cod feeling.

    En is nehez helyzetben vagyok, hogy BO3 vagy IW, de szerintem most az elobbire fogok beruhazni (csak az alapra) aztan egy kovetkezo akcional az utobbira. (es szinten csak az alapra, de ez is egyeni dontes)

    Szerk.: Azt meg elfelejtettem leirni, hogy vegre visszatert a fegyverek megszerzesenek ertelme, mert az IW-nel nem csak a skin-re megy a moka, hanem az AW-bol jol ismert ertekek hozza adasa-elvetele. Tehat adhat pluszt a pontossagra, de cserebe elvesz mondjuk a racelzas sebessegebol es igy tovabb. Igy ezaltal szerintem erdembelibb a helyzet, hogy mit is sikerult nyitni.
    Es akkor a balanc, mert ugye ilyenkor jon ez a felvetes. Teljesen rendben van szerintem ez is, felesleges azon vacilalni, hogy eppen most mit hasznaljak, mert jo lesz. Bar inkabb jatek mod fuggo.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák