Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elderath

    őstag

    válasz vg #6558 üzenetére

    Beleeshetek abba a pár %ba persze. Akkor meg se rendeljem inkább, hogy ne kelljen már előre azon remegnem, hogy hátha nekem rossz jut? Értem. Akkor vissza is mondom az előrendelést! Ilyen alapon akkor legközelebb már elektronikai cuccot se vásárlok, mert LEHET, hogy kiküldenek egy hibásat.

    Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

  • haddent

    addikt

    válasz vg #6558 üzenetére

    Befejezhetnéd már a stresszelést, a hype és flémkeltést, mások cseszegetését .. Most is ez a "rosszkívánság" mire való? :W

    #6554 kohai én is megpróbálom, de beszéltem MM központ szerint 13. :(

    #6553 SVLaller Ha van akkor kezeket fel és betársulnék természetesen szállítási költségbe beszállva stb.. nem ingyen :R

    #6560 Elderath ne törődj vele, nem te vagy az első és nem ez az első eset hogy direkt kelti itt a zűrzavart.. A másik eset (és akkor elnézést), hogy ennyire értetlen és ő maga is itt izgul és stresszel ezen.

    [ Szerkesztve ]

  • Gergosz2

    veterán

    válasz vg #6558 üzenetére

    te hallod ahányszor szart kaptam..

    Akkor menjek és kössem fel magam legelső fára? :U

    Az ember szívja a fogát 10 percig utána meg előveszi a garipaírt és besétál a boltba/visszaküldi. Ennyi , erre lett kitalálva.

    Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

  • Madwe

    nagyúr

    válasz vg #6558 üzenetére

    Dehát nem azt mondja h leszarja h vannak szarok, de mit lehet tenni ellene? új termék bevezetésénél, sőt meglévőnél is előfordulhat hiba, ez van, emberek vagyunk hibázhatunk, gépeket is ember tervezi, az is hibázhat, ilyen az élet... És ezért is van a garancia... És igazat mond, snes idejében fogalma sem volt az embernek h kinek hogy megy, hány % a hibaarány, csupán annyit tudott h az övének van e baja vagy sem, no meg a szomszéd kölöknek akivel néha tolja... Mai világban meg minden hír rögtön terjed, redundásnan ráadásul, sok a hoax/rosszakaró/troll is, mindenről jön a hír... De azt nem is állította hogy ez baj lenne, szerintem sem az, de a helyén kell kezelni a dolgot... Örülj neki h tudod h milyen hibák fordulhatnak elő, hátha megoldható 1 hard resettel / sámáni rituálékkal, ha meg nem mehetsz verni az asztalt a garipapírral, amit már csak azért is fognak megcsinálni mert te is tudod h ez egy elterjedt hibajelenség s nem verhetik rád h te basztad el, valamint ők sem akarnak rossz híreket maguknak. Ez így tök jó, de a mai világban nem szabad fennakadni azon h van hibás készülék. Szebb lenne az biztos h ha nem lenne, vagy ha elérhetnénk fogyasztók h ne legyen, de erre semmi esély, el kell fogadni, és használni a garipapírt ha baj van.

    Zolar, nem úgy értette a modvacsináltat szerintem csak rossz szóhasználat... Természetesen vannak ilyen problémák, csak túl van lihegve, és erre bizony a sok troll is közrejátszik... Az a baj h e miatt nehéz szűrni mi a valós s mi a kamu hír ráadásul... Félek ha x1nek valami kis baja is lesz szarrá trollkodják majd, főleg ezek után, mert azért sajnos most úgy tűnik a ps4hez csatlakozott a kemény troll mag ms pr öngyilkossága óta, és az xes híreket trollkodják szét főleg... Nekem meg mezei halandónak fogalmam sem lesz h a megjelent híreket csak 10el vagy 100al osszam el...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák