Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pomk

    őstag

    válasz A`rpi #51786 üzenetére

    Igen. Miért?

    #52130
    Ehhez csatalkoznék. Az enyém is onnan van. Kiváló minőségű, és azt hiszem 6db volt ~500 Ft Kínából a postaládámba. :)

    Witcher 3 kérdés:
    Azt szeretném kérdezni a W3 játékosoktól, hogy ti milyen sorrendben csináltátok a küldetéseket? Az első régióban fő küldi, mellék küldik, ment minden szépen sorban. Viszont ahogy átkerültem a második régióba, és már az első városban olyan mellékküldetéseket kaptam(?-ek a térképen), amelyeknél kb 5-10 szinttel magasabb ellenfelek vannak. Így kénytelen voltam csinálni a fő küldetések közül azt, amely a szintemnek megfele. Viszont így már kb 3-4 várossal odébb vagyok, mint ahol kezdtem ebben a régióban. Ez a küldetéssorozat a szintemnek megfelelő, de engem valahogy frusztrál, hogy már km-ekre vagyok onnan, mint ahova érkeztem.
    Ez normális szerintetek így, vagy csak én gondoltam hogy úgy fog felépülni az egész fő- és mellékküldetés sorozat, mint más játékokban is, hogy ahova megérkezel a szintednek megfelelő és ahogy egyre mélyebbre haladsz az adott területen, annál magasabb?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák