Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pöttön

    őstag

    válasz N@idia #48938 üzenetére

    Akkor kifejtem már bővebben hogy miért aggattam rá az ipari hulladék jelzőt.
    Azért mert eddig senki a játéktörténelembe (tudtommal) nem játszott meg ilyet hogy egy konzolon (fix hardveren) állítható grafikával adnak ki egy játékot. Tök mindegy hogy az csak egy szűrő, vagy felbontás vagy lehet bármi akkor is állítható.
    Ez egy az egyben a fejlesztőket minősíti, igen is vegyék a fáradságot és találjanak el egy látvány szintet szűrőstül mindenestül és úgy adják ki arra a bizonyos fix hardverre a játékukat.

    Most komolyan a következő lépés mi lesz???
    Lesz minden játékban itt is low 120fps medium 60 meg high 30fps beállítás????
    Hát ne legyen, erre ott van a PC... Konzolon nem kellene számháborút játszadozni...
    És teljesen ellenzem, mert akkor ez csak ahhoz fog vezetni hogy konzolon is csak szutyok gané erőforrás zabáló optimalizálatlan ipari hulladékok fognak kijönni. Így is már eljutottunk arra a szintre hogy csak az exluzív címek néznek ki jól, és használják ki igazán a hardvert, a multiplatformok meg 28 platformra portolt agyonmosott optimalizálatlan szutyok bug halmazok...
    És igen ha konzolon bármi látványvilággal kapcsolatos szarság állítható lesz akkor számomra az már alapból ipari hulladék lehet csak!
    És igen ez az én véleményem nem kell hogy tetszen!

    Nagyon gáz az ahova ez az ipar tart kezdve a day0 patchekkel...
    Régen érdekes nem volt ilyen.
    Mert nem volt internet, és tudták a drágalátos fejlesztők hogy túl nagy égés lenne kiadni egy bug halmazt amit mellesleg javítani se tudnak...De mára természetesen a technikának és a birka vásárló közönségnek köszönhetően bármit lehet...

    [ Szerkesztve ]

    A sport a legjobb kikapcsolódás...

Új hozzászólás Aktív témák