Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RangerFox

    Topikgazda

    válasz tboy93 #272479 üzenetére

    Megosztóak a vélemények, nekem nagyon szenvedősek voltak, főleg a második része. Kb csak tiszteletből játszottam végig, a Second Son jobb volt (pedig hát az se volt valami nagy szám).

  • Wlac

    Ármester

    válasz tboy93 #272479 üzenetére

    Az első rész sem volt rossz szerintem, de igazán az Infamous 2 jött be. A játékmenetet jobban eltalálták (de nem tudom megmondani, hogy miért, mert amúgy lényeges változás nem volt az elsőhöz képest), illetve a sztori, meg hát Cole karaktere szerintem sokkal jobb lett. A játék végére pedig eléggé epikus események zajlottak, és jobban befolyásolta a dolgokat az, hogy milyen karmával játszottuk. A Second Son ilyen aspektusban elég gyenge volt, valahogy az az érzésem, mintha minden második küldetést és átvezetőt látnánk csak. Plusz én Delsin karakterével sem tudtam annyira azonosulni, mint Cole-al bár az már az egyéni szoc problémám, nyilván sokan bírták őt is. Azt hiszem, hogy talán james001-nek ő volt a profilképe egy időben.

    Ha már amúgy is a PS3-at nyúzod, szerintem érdemes beiktatni, mert egyik játék sem végtelenül hosszú, ellenben mégis egy PS exkluzív sorozat. De azért ne várj Naughty Dog minőséget. :D

    fausto: én nagyjából fél éve játszottam végig az elsőt, és körülbelül két hete fejeztem be a másodikat. Nem öregedtek rosszul, bár az első részről az maradt meg, hogy "szürke és recés" a grafika. New Marais viszont jól nézett ki most is.

    [ Szerkesztve ]

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

Új hozzászólás Aktív témák