Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carlos Padre

    veterán

    válasz Zoleee83 #239920 üzenetére

    Mint írtam az otthon ülő milliók nagy része valamilyen módon érintett a járványban és nem ez a legégetőbb problémájuk. Én például az elsők között maradtam munka nélkül és ha a kormány nem fedezné a bérem 80%át nagy szarban lennék, de rengetegen vannak, akiknek már ez a 80% százalék is már határeset a havi megélhetéshez, azokról nem is szólva, akik ügynökségen keresztül dolgoztak és nem kapnak semmit, vagy az egyéni vállalkozók stb... És ez csak az anyagi oldal, amibe nem igazán fér bele egy 60£ egy nem életbevágó fontosságú játékra, az esetleges tényleges betegségről a családban még nem is ejtettünk szót. Szóval egy ilyen helyzetben egy kiadónak nagyon komolyan kell mérlegelnie minden lehetséges hatást, pláne egy ilyen erős témájú játéknál. Nem lehet jó most marketingesnek lenni, dönteni a nagypofájú fanboyok közt, akik legfeljebb lemondják az előrendelést, és azon rajongók közt, akik szintén játszanának vele, de a felsoroltak miatt nem tudnak, és még ott vannak a megélhetési felháborodók is. Nem egy win-win szitu se anyagi se presztízs szempontból. :(

    Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

  • Frod

    addikt

    válasz Zoleee83 #239920 üzenetére

    Egyáltalán nem értek egyet, nem hobbiból ül otthon a rengeteg ember, várva, hogy 60€-s játékokkal játsszon, hanem előreláthatólag hosszú hónapokig tartó, nagyon sokaknál állás nélküli időszak ez. Még mindig úgy gondolod most csinált volna hatalmas eladásokat a Sony?
    (mai hírek: csak a múlt héten 6,6 M amerikai adott be álláskeresési segélyt [link]
    spanyoloknál eddig majd 1M munkáját elvesztő ember [link] )
    De sokaknak az a legfontosabb, hogy mivel nem jön a megbeszélt dátumkor ezért lemondják, wtf. Később már rossz lesz a játék, vagy mi?
    Félreértés ne essék, a csalódottságot megértem, és szívás ez a helyzet, de a hisztihez már öreg vagyok.

    Ja, Tsushima, és CP'77 fix késő már most inkább így készüljön mindenki.

    Do you see the white shadow?

Új hozzászólás Aktív témák