Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz oriic #233587 üzenetére

    "Hat persze. Vegul is a vedok soha nem ugyanoda fekszenek be campelni, meg rakjak a csapdaikat. Vagy esetleg ugyanabbol az ablakbol spawcampelnek. :D"

    Abszolút nem. Már a reinforce miatt sem. A pick/ban-ról nem is beszélve. Az, hogy a roamer pofánlő kezdéskor, azt meg kell tanulni. Alap, hogy úgy indulsz el a kör elején, hogy rátartasz azokra a pontokra. Például ott van Oregon, ha támadóba a Street-ről indulsz, akkor a bejáratig ami kb 15-20 méter lehet? 3-4 ilyen pont van, és akkor még előtte kilövöd a kamerát is az utcán ugye. Ez a játék része. Egy jó roamer-nek ez a feladata. Ez meta. Lehet összeszedem majd egy videóba neked, ahogy ezeket kiszedegetem. :) Mert sok minden még nem, de ez megy, ezzel nekem semmi bajom.
    A Siege jelenleg a legváltozatosabb csapat alapú multiplayer FPS. Messze változatosabb még a CS-nél is. A COD meg említésre sem érdemes.

    Hülye emberek meg minden játékban vannak. Mindegyikben. Megfordultam már párban. Csak van játék amibe még TK-t se mernek tenni...

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • saelin

    veterán

    válasz oriic #233587 üzenetére

    "A balfax userekrol nem is beszelve, akik csak azert TK-znak casualon es rankeden is mert elviszed a kedvencuket."

    Oh, szóval lehet engem azért killeltek le a csapattársak már a meccs elején, mert elvettem a karaktert amivel játszani akartak volna? Az emberi hülyeség határtalan.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák