Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz malystryx #233584 üzenetére

    Igen, a map ismeret a legfontosabb. És a legnehezebb. Mert itt nem elég a pálya "körvonalait" megtanulni. Itt bizony teljes 3D-ben kell gondolkodni. Fent is van, lent is van, nem csak sík a pálya. És az átlőhető, kibontható, kirobbantható felületek. Én nagyjából 2 évvel vagyok most az után, hogy PC-n játszottam vele (ott se annyira sokat, és túl jó se voltam). Azóta van 3 map (vagyis több, de most három van benne a map pool-ba unranked-en), amiket nem ismerek. Nos, eddig estem-keltem. Mostanában kezdem kapiskálni, megtanulni őket. De nagyon nehéz.
    És úgy általában, nulláról nekiállni Siege-ezni iszonyat nehéz szerintem. Nem annyira, mint mondjuk egy Dota 2, ahol ~1000 játékóránál kezded el kapiskálni a lényeget, de azért szerintem egy 100-200 óra simán kell (én se tartok még ott).Ezért is van az, hogy én ajánlom mindenkinek, de ez nem az a játék, ahol könnyen jön a sikerélmény. Cserébe borzasztó mélysége van. Nagy segítség, hogy van újoncoknak való játékmód. Itt konzolon én is azzal kezdtem (egy bizonyos szintig csak az elérhető).

    Ha össze akarnám hasonlítani mással, az új COD topikját érdemes megnézni. Csak a skinekről van szó. Azokat farmolja mindenki. Azért nyomják le 1000x ugyan azt a pályát, ugyan azon a játékmódon. Míg egy Siege-ben minden meccs egyedi. Nem unalmas, nem önismétlő. Lehetőségeket rejt, nem csak ugyan azokat a köröket futod folyamatosan, újra és újra.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák