Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz .LnB #226620 üzenetére

    Hízik a májam, de azért ez túlzás.
    Nem nagyon vannak lehetetlen dolgok. Egy játékot ha rendesen kiismersz, akkor nincs "lehetetlen". Mindnek megvan a trükkje. Csak ezekhez kevés egy easy, felületes speedrun... Ilyen a Bloodborne is. Nem nehéz az, csak ki kell tapasztalni és ismerni. Baszki guitar hero kontrollerekkel verik agyon a bossokat... hjajj.
    Én pl. elismerem a Souls-like játékokat, de engem a japán játékok taszítanak. MGS is ezért kapufa nálam. Érezni rajta... Nem tudom megmagyarázni... De nem szidom, elismerem stb...
    Predator azért érdekel, mert hát a Swarcis filmért be vagyok hugyozva... és hát akkor már...

    DE! Ezt külön egy hsz-ben akartam írni... csak most akkor már ide teszem, hogy egyébként a legtöbb játéknak "eljöhet az ideje...". Oké!...megmagyarázom.

    Szóval itt van ugye a MadMax játék. A filmet imádom, de anno megjelenéskor végigtoltam a játékot és nem tetszett. Aztán gondoltam megveszem és adok neki még egy esélyt... kimaxolom stb.. Egy óra után kukáztam. Nem tetszik, unalmas. Egy évvel később, miután ingyenes PS+ lett ismét nekiálltam. 2 óránál tovább, akkor sem bírtam. Szóval eleddig háromszor álltam neki..

    Eltelt újabb egy év után...tegnap...december 12-én egy kora délelőtti órában ismét elindítottam kvázi egy utolsó-utolsó esélyt adva neki. B*szki éjfélkor már magamra kellett parancsolnom, hogy takarodjak aludni mert reggel korán kelek... Olyan szinten behúzott, mint állat és várom, hogy tolhassam...

    Ki érti ezt?! :U

    Btw. ha megnézed a profilomat, akkor echte szar játék nincs közte. Talán a Killing Floor 2 a mélypont... De... fiatal voltam, kellett a pénz. :DDD
    Ugyanakkor ott áll befejezetlenül a Red Dead, Days Gone... valahogy várja, hogy eljöjjön az "ideje"...

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák