Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz Carlos Padre #221904 üzenetére

    Tudom, hogy elvakúlt hívő vagy de azért ez nagyon rossz hasonlatt, ha okos telón nem lennének appok az olyan lenne mintha konzolon nem lennének játékok (vagy mint régen lenne beépített 10-20 és kész), ha pedig nem lenne rajtuk érintőképrenyő az meg olyan mintha nem lenne a konzolhoz kontroller (vagy billentyűzettel adnák). Arról nem is beszélve, hogy ahogy lettek okostelók, jöttek gyorsan az appok is (még iphone előtt) és ahogy lett érintőképernyős telefon, jöttek az azt kihasználó appok és oprendszer design, ezek hatalmas jelentőséggel bíró dolgok, amelyek hamar megtalálták a célközönségüket, míg a kontrolleres tapipadot 6 év alatt sem használja semmi, szóval fölösleges. Persze ezzel nem azt mondom, hogy hülyeség, csak a jelenlegi kihasználtság/funkcionalitás mellett fölösleges, lehet majd egyszer ennek is lesz egy második eljövetele és akkor siker lesz, de én kétlem.

    (#221925) erahurka: Pontosan ezt mondom, pont ezért fölösleges, mert a fejlesztők úgysem használják ki, a Sony-nak megkellett volna őket győzni erről, de nem tudta.

    u.i.2. Egy plussz dolog és tudtommal (legalább is nekem) semilyen negatívummal nem jár a létezése, így elfér a kontrolleren, csak a kihasználatlansága miatt a pozitívumok is hiányoznak.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák