Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Gery9112 #195934 üzenetére

    Az első részt imádtam, viszont a másodiknak nem jött be a trailere. A prequelekért alapból nem vagyok annyira oda (nem lenne gond velük, ha jól megcsinálnák, de a legtöbbször csak fan service és erőltetett magyarázgatás a vége), és a bemutatóban felvázolt világ nagyon más volt, mint amit vártam. Ha új irányt vesznek, az még jól is elsülhet, bár ez felveti a kérdést, hogy ténylegesen akkor hányadán is áll a projekt. Anno mintha 2019-es megjelenést rebesgettek volna, bár semmi hivatalos infó nem volt, de ha új irányba kezdenek, akkor biztos hogy még 1-2 évig semmit sem kapunk.

    A napi nyelvtanhoz annyit tennék hozzá, hogy ez itt valóban nem az iskola, de azért egy sikeres alapvető helyesírási teszthez lehetne kötni a posztolási jogot. Nem arról van szó, hogy mobilon egy-két karaktert elüt az ember, vagy lemarad egy-egy vessző, ezek mindenkivel megesnek, de amilyen nyelvtani gyilkosságok vannak napi szinten a fórumon (nem csak ebben a topikban), attól égnek áll az ember haja.

    És hogy on is legyek, végre eljutottam a Far Cry 5-höz. Hát, élvezetesnek élvezetes a játék, de abszolút megértem, ha valaki szidja. Alapvető tervezésbeli hibái vannak, gyakorlatilag ha nem úgy csinálunk valamit, ahogy azt megálmodták, akkor a játék nem tud mit kezdeni a dologgal. Például Nick gépével kellett repülnöm, de nekem ő is volt a társam, így az egyedi repülőjéből rögtön kettő is volt az égen, ráadásul az utolsó feladatnál ő lőtte le az ellenséget, nem én, mire a rádióból megszólaltak, hogy mennyire jó lövész vagyok, Nick félhet, mert bennem kihívójára akadt. De mondhatnám azt is, hogy egy pecás küldetéshez a játék azt akarta, hogy szerezzek egy botot, és ki is jelölt a földön egyet nekem. Hiába volt már nálam egy jobb bot, addig nem volt hajlandó tovább menni, amíg nem vettem fel azt az alapot, amit ő megálmodott nekem. Persze rögtön vissza is cserélhettem, és így már nem volt baja vele, de kissé hülyén jött ki.

    A fő probléma azonban egyértelműen a grafika. Haverom PC-n odavolt érte, de (sima) PS4-en szerintem elég rosszul néz ki. Nem elég részletes, ellenben rendesen meg van töltve textúrákkal, ezért kifolyik az ember szeme, ha például fut a mezőn, ami azonban hazavágja az illúziót, az a rajzolási távolság. Az ellenséges járműveket pár tíz méterre spawnolja elénk, és ez bizony nagyon rosszul néz ki, mivel még az illúziója sincs meg annak, hogy nem körülöttünk forog a világ. A Vice City-ben ez még nem volt gáz, de itt már szerintem az. Amúgy tényleg bejön, és sorozatnézés közben jól elszórakozok vele, de a Far Cry 2-3 realisztikusabb hangvétele hiányzik.

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

  • hombre[EU]

    veterán

    válasz Gery9112 #195934 üzenetére

    Most komolyan, mit jelent ez az interview? :)
    Megmondta a kreatív igazgatónak,hogy gyorsan ceapják össze,mert idén kiakarják hozni?
    "another direction" = félkész játék

    Life, Uh, Finds A Way

Új hozzászólás Aktív témák