Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz malphitee #19242 üzenetére

    Olcsóbb? bf4et 7000 forintért vettem, ac4et 6000ért, infamoust 12ezerért (az impulzus vásárlás volt a javából...) Ennél én csak sokkal drágább lemezeseket láttam :) Mellesleg amit kitolok és eladom, pl tomb raider azt én is lemezesen veszem adom, de amivel 2-3 évig elvagyok azt nem. Mert annyi idő alatt 10k-t is veszít az árából kb... Nyilván ami 1-2 hónap múlva nem kell azt nem fogom digitbe venni (kivéve inFamoust) mert nem éri meg, de a legtöbb címet én sokáig nyúzom...
    Az miben jobb hogy akkor 2-3 ezerért hozzácsapod a játékaidat? amit 18kért vettél, én meg max 12-ért, de általában akcióig várok s bőven 10k alatt veszem... Nem mellesleg nem kell lemezzel vacakolni (ez nekem megér címenként 1-2 ezret bőven) nem kell boltba menni érte (500-1000 forintot nekem ez is megér :D) s akár munkahelyből megvehetem és távolról telepíthetem is rögtön a címet, hogy mire hazaérek fent legyen a gépen (ezért pénzt nem adnék de attól még jó) valamint utálok használt dolgokat árulni...
    Az hogy a magyar store drága az egy dolog, de szerencsére megoldható usa store is, ammeg olcsó :D

    [ Szerkesztve ]

  • InterFox

    senior tag

    válasz malphitee #19242 üzenetére

    (Én!) személy szerint azért megyek FullDigi-re (vitán is), mert így a profilomon megmaradnak a játékok és később majd PS5-ön 6-on újra letölthetem őket ingyen.
    Vitára most veszem meg a kedvenc PS1 és PSP játékaimat, mert sajna akkoriban nem volt rá lehetőség, hogy digitálisan mindent beszerezek.
    Eladni nem szeretek semmit, a polcon már nincs több hely, a V.Game gyűjteményem java már a belsőszobában van elpakolva.

    PSN ID: interfoxthedead

Új hozzászólás Aktív témák