Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz #80123904 #184948 üzenetére

    Ez teljesen jogos. De én ezt vállalom, hogy ha valaki nem ismer, akkor rosszul is értheti ezeket a dolgokat. Ha szóvá teszik akkor mindig el is magyarázom, hogy nem úgy kell érteni mert.. Ez sajnos az érem másik oldala. Sokszor, komolyan elgondolkodom, hogy vajon mennyien lehetnek azok akik a háttérben tiszta idegek a hülyüléseim miatt? Vajon kik lehetnek többen, akik mosolyognak, vagy akik bosszankodnak? (Van egy topik, ahol kicsit "lazábbra" vettük a topiktársakkal a figurát, közös megegyezésből. Ott én csináltam egy poll-t erről. És nagyon pozitív lett a végeredmény szerencsére.) Persze én se vagyok ám a nap 24 órájában ilyen dinka, de ezt itt lehetetlen lenne már bizonygatnom. :D

    Kitiltásról szó se volt. Vagy kimaradtam valamiból? Isten ments, hogy tiltva legyen ez a két "greenpeace"-es. Nem baj ha ide járnak irigykedni, így legalább mi PS-esek látjuk, hogy nekünk mennyivel jobb. ;]

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • Carlos Padre

    veterán

    válasz #80123904 #184948 üzenetére

    Ez is egy nézőpont, tény, hogy többszörösen megszegtem a fórum íratlan szabályát, miszerint xboxról és psről bármit szabad mondani, kivéve az igazat, mert az zavarja az xbox ultrákat és trollokat, és az lesz a vége, hogy az xboxos modi haver letilt a pitsába. Mentségemre szóljon, hogy íratlan szabály, miközben az írottakat is pont leszarják. Az xbox topik alapszabálya, hogy "Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul." mégsincs oldal, ahol ne erről lenne szó, és legutóbb is már gyalázkodásig fajult a(z amúgy sem ritka) péesezés, de mikor LnB kolléga elsütött egy xboxos pojént (mindegy mennyire szar vót) azonnal előkerült egy modi helyretenni. Hát ennyire végzik jól a házigazdák és a moderátorok a dolgukat.

    Az én tiltásom az más téma, az már személyes.

    [ Szerkesztve ]

    Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Új hozzászólás Aktív témák