Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz marilllyo #181682 üzenetére

    Mondjuk ez még Alpha és ugye ezek a Javelinek elég komolyan testreszabhatóak lesznek, szerintem lesz olyan is ahol nem lesz palást. Két hét múlva lesz demo, majd akkor minden kiderül.

    (#181683) hombre[EU] a sztoriról még nem sok mindent tudunk, attól hogy egy cooperative-ra kihegyezett játék még lehet mögötte jól átgondolt és tartalmas történet, pláne mert itt nem lesz PVP sem. A felsorolt játékaid közül egyedül a Division 2 ami nem SP. A DMCV és a Sekiro engem is érdekel, de egyik sem zárja ki az Anthemet mert azokat nem fogom tudni haverokkal leülni és közösen ökörködni. Az eladási listák meg ott buknak, hogy az EA előfizetéses rendszere miatt torzul minden téren.

    (#181686) saelin a Destiny 2-re én is haragszom, de szerintem ott nem a Bungie volt a hibás hanem az Activision. Amióta az Activision rátette a mancsát a Blizzardra azóta ez utóbbi is csak lefelé megy a lejtőn. A Bioware azért az EA égisze alatt is csinált jó játékokat. Nálunk biztos végig fog menni haverral az Anthem, nem túl gyorsan mert munka mellett jó ha napi 2-3 óránk van de majd beszámolok róla.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák