Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz Peat;) #17813 üzenetére

    "Elnézve milyen géped van hülyeség lenne most konzolt venni ha eddig kibírtad"

    Pedig arról a gépről minőségi ugrás lenne előre a PS4. Miután az már egy eléggé fejleszteni való gép, legalábbis a videokártya, onnantól pedig alternatíva egy GTX 780 árában beszerezhető komplett PS4. Sőt...

    (#17814) Drizzt Megvettem digitálisan a KillZone-t, (beszarás a grafikája), megvettem az Infamous Second Son-t (beszarás a grafikája, de nem stabil a framerate) és megan a FIFA 14. Jó ez utóbbi még csak demó, de ma este veszem meg, Részemről egy másodpercig sem bántam meg a PS4-et, mert amire kitalálták, arra tökéletes. Ezek a húzócímek azért hoznak egy színvonalat PS4-en, és bár este negatívabban írtam az ISS-ről, de ma már pozitívabb sokkal, ahogy fejlődök, hiszen ezek a képességek által támogatott repülés nagyon jó... Este be voltam fosva, mert mászni akartam a házakon, mint Assassin's Creedben és hát nem ment. Mászni szánalmasan szar ebben, de nem is arra találták ki, hogy másszunk rajta, hanem, hogy repüljünk, ugráljuk rajta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák