Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20844032

    törölt tag

    válasz tepenzed #154388 üzenetére

    Én senkiit nem fogok ezért lehülyézni, tőlem mindenki amellett teszi le a voksát, úgy választ, aszerint dönt, ahogy ő akar. Ennek semmi köze az ilyen durva valóságtorzításokhoz, minthogy a sonynál is csak ugyanazok a címek mennek.
    Új AAA IP-k ebben a generációban, csak ami eszembe jut:
    -Driveclub
    -Bloodborne
    -TheLastofUs(oké, ez féllábas, nem ebben a genben jött, de többen találkoztak vele itt először, mint ps3-on)
    -Horizon Zero Dawn
    -Knack
    -The Order 1886
    -The Last Guardian
    -Until Dawn
    -Detroit
    -Spiderman
    -Days Gone
    -Death Stranding
    -Ghost of Tsushima

    Ehhez képest a bejáratott címekből meg volt killzone, uncharted, infamous, gran turismo, meg valahol a két lista között a GOW, ami leginkább a címében ugyanaz mint a korábbiak.

    Mennyire kell a valóságot ignorálni, hogy ebbe valaki azt lássa bele, hogy a sony is ugyanazokat a címeket pörgeti? :U

    [ Szerkesztve ]

  • Anaren91

    senior tag

    válasz tepenzed #154388 üzenetére

    Nem az a baj,hogy valaki xboxot vesz vagy playstationt.. Azt nem érti sok ember, vagy keveri össze fanboykodással, hogy pl az én szememben az aki xboxot vesz egy olyan céget támogat aki folyamatosan fossa arcon a vásárlóit. Van 3 exclusive címünk, ami részről részre szarabb, vagy nem érdekel pl. Kiadták a világ legerosebb konzoljat amire semmi olyan játékot nem adtak még ki amire azt mondtam volna hogy hubazzeg. Ergo adtak egy pofont a szarnak. Jönnek a gamepassokkal, aminek a 90 % fos game, vagy már rég be lehet szerezni fillérekért, vagy már hozzád vágták ingyen ps plus mellé. 3000 forintot ha csak 100 Gamere leosztod az 30 forint per game. Szerinted meddig fogják ezt tűrni a fejlesztők? Asszem múlt hónapban volt,hogy kb a legjobb gammákat vették ki a passbol. Harmad annyi boxot adtak el mint pst, szóval még az sincs hogy sok kicsi sokra megy, mert ha csak a Box tulajok fele venné meg a gameeket akkor is kb több folyna be a studioknak. És amíg az elvakult fanok tolják akár a havi 3000 forintot az msnek ahelyett hogy egy szép középső ujjat mutatnanak addig hülyének is lesztek nézve.
    Én perpil úgy érzem, hogy azon felül, hogy kb minden van ps en ami boxon (PUBG meg a se of thiefs et inkább hagyjuk) azon kívül a Sony stúdiói igen is törekednek arra, hogy oda tegyék magukat. És lehet ebben az eltérő mentalitás is bele játszik ( Amerika vs japán) de ha már kifizetek x összeget egy dologért akkor igen elvarom hogy a kedvemben járjanak, és mindig próbáljanak többet adni és nem arcon fosni.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák