Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Adam_Shepard #153520 üzenetére

    A Death Stranding volt AZ ok. Egyértelműen.

    Milyen érzés? Ez furcsán fog hangozni, de boldogságos. :) Egyrészt, úgy álltam neki ennek a PS vásárlásnak, hogy nem feszültem rá. Veszek és kész alapon. Nem néztem utána, nem agyaltam túl. Egyszerűen csak hazavittem és elkezdtem használni. És ez szerintem jó döntés volt,. Ezért szinte minden pozitív csalódás volt. A játékok pedig..teljesen más szint.

    Most meg már ott tartok, hogy le se ülök a PC elé. Max filmezés, net, meg online dolgok intézésére van. És bár nem tudom, hogy mit hoz a jövő, mert egyszer én már váltottam Xbox 360-ra. Az két hónapig sem tartott. Most viszont nem látom értelmét tovább foglalkozni a PC-vel. Mondjuk ez azért is van mert szakítottam a multiplayer játékokkal. Most már én is az igényes single címeket keresem. Arra van már csak időm.
    Szóval ha most kell válaszolnom, akkor úgy gondolom, a Slim-mel kihúzom a PS5-ig, a PC meg marad jelen állapotában. És valószínűleg játék terén PS-es maradok még jó sokáig.

    Egyébként írtam 1-2 hete egy jó hosszú logout bejegyzést a váltásról, kimondottan a PC Master Race-t céloztam volna meg azzal az írással. De kitöröltem. Erről írtam tegnap bővebben, ha valóban érdekel a véleményem, ezeket olvasd el: [link]

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák