Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz callmeakos #150730 üzenetére

    A GTS fullosan vegytiszta online versenyzés.A lobbyban szerintem csak haverokkal vagy magyar szobába menjél játszani.
    A GT League semmivel sem butább, mint a többi autós játék gépi ellenfelei.De ez itt
    csak töltelék...
    Nézzzél be a napi online A,B,C versenyekbe.Itt van a játék lényege.Időmérő, majd futam más emberi játékosok ellen.Ha bátor vagy, akkor mehetsz hivatalos FIA futamokat este 18 órától.Nos, ha ez nem szippant be (mármint az emberek elleni versenyzés bája, annak minden földi jóságával és nem földi jóságával) akkor a GTS nem a te játékod.Akkor keresni kell olyan hagyományos autós gamét, ahol unalmasan körözhetsz a buta gépi ellenfelek ellen...
    Nézd, mióta GTSel játszok, elképzelni nem tudom már az autós játékot olyan komoly online felület nélkül, mint ami a GTSben van.(kivéve rally, mert ott idő ellen küzdesz) Ebben a játékban az erősebb driver rangú ellenfelek ellen örülök egy hatodik helyezésnek is, mint egy kisgyerek.Hülye vagy?Hatodiknak?Kérdezheted.Igen, annak, mert emberek ellen harcolok.

  • Nayrobi

    őstag

    válasz callmeakos #150730 üzenetére

    Ahogy már írta más is feltettem, ha online akarsz játszani, akkor ne a lobbyba menj, hanem a sport módot válaszd ki, ott folyik az igazi versenyzés, a lobbykban csak a funrace meg az ökörködés megy.

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz callmeakos #150730 üzenetére

    Jót mosolyogtam most ezen. De nem rosszindulatból. :) Jobban utána kellett volna nézni cimbora. ;)

    Én is pénteken vettem. De rengeteget olvastam utána, néztem videókat.. És kb. az utolsó pillanatig nem tudtam eldönteni, hogy valóban kell e nekem ez a játék. PC-re megvan kb. az összes szimulátor(osabb) jellegű autós játék. (Assetto-ba köröztem én Michelisz Norbival is a Nordschleife-n, persze nem voltam neki ellenfél) Sose voltam jó szimulátoros. Inkább ilyen casual szintű player. Aztán ahogy nézegettem a játékot, láttam, hogy hát kicsit kevés a pálya meg a kocsi, kicsit szegényes az offline mód. És igazából talán ProEvoFan lelkesedése miatt adtam neki esélyt. Mert úgy gondolom, ha az online része jó, az nagy pozitívum egy ilyen játék esetén. Azt meg nem igazán lehet írott tesztekből és videókból lemérni, hogy az milyen.
    Persze konklúzió, és végítélet még nincs részemről. Hétvégén két napot játszottam eddig csak vele, végigcsináltam a Driving School-t, és a Mission Challange-ek egy részét. Utóbbi szerintem erősen ajánlott is. Úgy látom az jól felkészít az online versenyekre. És közben lehet autókat is szerezni.

    Azt írod, hogy unalmas. Minden szimulátor jellegű autós játék unalmas offline. A FH3 nem unalmas, de az nem is szimulátor. :) Ezek a játékok a versenyzésről szólnak, az egymás elleni versenyzésről. De ha nyomsz egy Mission Challange endurance futamot, ott azért megvillant ezt azt a játék. A fasza bokszkiállást, a frankó gumi és üzemanyag kezelést, a szélárnyékozást. Látszik ezen azért, hogy nem kispályás játék.

    Hétvégén bele-bele néztem a GT World Tour versenyeibe. És ott azért megvillant az online rész minősége. Szóval én optimista vagyok. Csak adok még magamnak időt, és gyakorlok, mielőtt online kipróbálom magam.

    Ami nagyon tetszik az a HUD. Ennyire tökéletes, és informatív HUD-ot én még nem láttam autós játékban.

    Egyébként én sem döntöttem még, hogy meddig tartom meg a játékot. Még bármi lehet, de én azt kaptam amire előzetesen számítottam.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • #95558144

    törölt tag

    válasz callmeakos #150730 üzenetére

    Szerintem az összes autós játék unalmas. Nem is értem, ha autót akarok vezetni, beülök az autóba, és vezetek. A kettőnek élményben az ég világon semmi köze egymáshoz. Kb olyan ez, mint ebéded főzni a Lunch Sim 2.0-val :)

Új hozzászólás Aktív témák