Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    válasz Xaels #145851 üzenetére

    Kivétel erősíti a szabályt.
    De azért gyanítom a HZD-nal játszott órák sem teltek el kínszenvedéssel, szóval a példa kicsit sántít.
    Mint mondtam egyéni preferencia kérdése a dolog. Engem nagyon nem szokott már lekötni sinlge FPS (lehet már koromból adódik, és nincs türelmem végigrágni magam a sztorin), de most pl. FC5 beszippantott. Lehet buta, lehet copy-paste, de nekem bejön. Ennyi. Mondjuk nem is 1st day volt, lestem 2-3 napig a Twitch-et és a Youtube-ot,mire materializálódott bennem, hogy ez nekem kell. És mint írtam, már relatíve sok órám van benne.
    Tudom, én vagyok a hülye, de még azt az 5k körüli összeget is sokallottam a Hellblade-ért ,amire már le volt akciózva. Egyszerűen egy 2-3 este alatt végigtolható (ahogy olvasom ennyi a reális játékidő, mert maga a játék nem nehéz) játékért , amit valszeg az életben nem veszek elő újra sajnálok adni 5000 Ft-ot. Tudom hogy lassan 3 mozijegy kerül ennyibe, de ez van. Én ezen az állásponton vagyok.
    Az idő tényleg nem egyedüli tényező, de azért ha tartalom is van mögötte, akkor azért nyom a latba.

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák