Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz Kvelstadt #120134 üzenetére

    Coop egy egyébként unalmas sz*r játékot is felturbózhat.

    Pl. Gauntlet (PS+ 2015 dec.). Hót gyenge Diablo klón. 3 nyomtuk le egy délután de konkrétan folytak a könnyeink a röhögéstől. Ugye ott a loot rendszer nem egyedi hanem az arany azé aki felveszi....és ott vannak a nagy dögök és kellünk hozzá hárman de már mindenki remeg, hogy mehessen a loot-ért. Iszonyat nagy visítások voltak belőle.

    Ebben a műfajban viszont van pár nagyon jó cím. Kifejezetten coop-ra.

    Magicka 2 (PS+ 2015 nov.). Dögnehéz itt-ott mert baromira oda kell figyelni. Kevés játék van ahol ennyire ki kell ismerned a varázslatokat és azt, hogyan kell őket előcsalni és hova mit kell használni. Amikor rádtörnek 25-en amiből 3-ra tűzvarázslat kell 7-re áram... plusz vízben állsz...vigyázz ne égj el...ha elégsz akkor víz kell rád...de akkor nem használhatsz áramot. Kegyetlen...de egyébként zseniális ötlet. Coop-ban meg még vicces is mert a partnerre is kell vigyázni.

    Helldivers (PS+ 2016 február) Műfajának egyik top játéka.
    Lara Croft Temple of Osiris (PS+ 2015 aug).

    Persze ez a Diablo szerű műfaj nem mindenkié. Ez egyértelmű...Nekem bejön csak ne a Diablo legyen. :DDD

    Little Big planet-et is kaptunk ugye.. Viszont az egyedül könnyebb mint Coop-ban. :(

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • echterion

    nagyúr

    válasz Kvelstadt #120134 üzenetére

    :DD

    Az a baj, hogy kevés időt tudok / akarok játékra szánni, így esélyt sem adok az indie cuccoknak. PC-n szoktam WoW-ozni meg WoT-ozni, ezek mellett van a ps4, plusz ugye család + munka, szóval sok a még el se indított játékom. Megvettem szinte nulla befektetéssel az Uncharted Collection-t is, letöltöttem, de még nem volt módom elindítani se. Szóval csak ez az oka ennek.

    **********

Új hozzászólás Aktív témák