Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20844032

    törölt tag

    válasz Blazin #103193 üzenetére

    >Ami számít, az a játékélmény, amihez nagyban hozzájárul a teljesítmény és a stabil framerate.
    Akkor egyiket sem.
    >Az utóbbi időben a PC-s portok olyanok voltak, hogy elment a kedvem a játéktól, ezért is lett szimpatikus a P
    Ami (egy jó)pécén nemjó, az itt mégszarabb lesz. Bármelyiken.
    >na meg az exkluzívokból is van már egy "csokor", amit szeretnék végigjátszani (
    Arra meg vegyél egy olcsó használt fatet.

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Blazin #103193 üzenetére

    Én is ebben a helyzetben voltam, de a Slim mellett döntöttem, mert úgy sem lesz 4k tévém a közeljövőben.Talán az segíthet a döntésben, hogy a ps4 vs pro összehasonlító videókat a TVn nézd meg kb olyan távolságból, ahonnan játszani fogsz.Én így tettem.A 4Ks videóknál távolról is éles volt a kép, szebb volt a látvány.FullHDnál messziről alig vettem észre különbséget, sőt...
    Pro még túl friss gép.Nincsen kihasználva az ereje.Későbbiekben mikor ténylegesen a Prora fognak fejleszteni, akkor elvileg szebb is lehet a látvány 1080pben is mint sima ps4en.De ez a jövő zenéje.

  • maszekember

    aktív tag

    válasz Blazin #103193 üzenetére

    Friss Pro tulaj vagyok, mint konzol en'bloc nekem ez az első.

    Kicsivel több mint egy hónappal ezelőtt tettem fel hasonló kérdést fórumon, hogy van-e értelme a Prónak a Slim (vagy éppenséggel a fat variáns) ellenében, nagyon korrekt válaszokat kaptam, ajánlom a visszaolvasást.

    Összefoglalva: azért vettem (kértem) Pro-t, mivel nálam a pc-t váltotta mint játékra használt hardvert emiatt szerettem volna ha időtálló lenne az ereje.

    Szintén 1080p-s monitoron használom hiba nélkül. Nincs viszonyítási alapom a többi verzióval kapcsolatban, de most játszom rajta a Last Of Us remastered verzióját, és sehol nem találkoztam még laggal, a megjelenítés pedig gyönyörű.

    Hangot csak akkor hallok a gépből, amikor felpörgeti néha-néha a behelyezett lemezt egyébként síri csend.

    Nem bántam meg a választásomat, bár én alapból úgy álltam hozzá, hogy a drágább és erősebb hardverrel inkább bebiztosítom magam a következő generáció megjelenéséig, nagyon nem akartam/akarok váltogatni adott esetben egy régebbi típusról a Pro-ra csak a hardver gyengesége miatt.

    Engem nagyon meggyőzött a konzolon való játék, az eszköz és maga a Sony is. Az volt a cél, hogy mindenféle mizéria nélkül -egyszer beruházva pár évente- lehessen jókat játszani kényelemben és ezt olyan szinten megkaptuk barinőmmel az eszköztől, hogy a PS5 megjelenésekor biztosan "elsőnapos" vevő leszek rá (és ha jókat mondanak róla januárban a Switch-re is :DDD ) .

    " The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

Új hozzászólás Aktív témák