Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike Farrel

    tag

    Mióta megvan a játék (kb egy hete) az első nyerés de olyan szintű szerencsével, hogy még én se hittem el. (kép alsó sarkában látszik) :DD

    Kezdésnek Military keleti szélére estem, ahol nem volt semmi csak egy M416.

    Kör persze Severy mellé kezdett szűkülni. Találtam egy buggyt, aztán irány Severy. Út közben egy player kirohant az útra egy házból de nem is lőtt meg semmit nem csinált csak futott, így megálltam gyors lekaptam. Onnan esett egy LV3-as Backpack egy LV2-es sisak meg egy Kar98-K. Ezekkel irány a kör közepe felé. Severy szélén megbújtam egy házban, aztán mikor a kis kör a mezőre kezdett szűkülni elkezdtem kúszni, és egyszer csak kaptam csirke vacsorát :D

    [ Szerkesztve ]

    Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

  • Mike Farrel

    tag

    Az biztos. Volt olyan,hogy lesett mellém a gyerek hát mondom akkor ökölharc. Ugrásból ütött, egyből headshot és 95/95 :D

    Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

  • Mike Farrel

    tag

    Hát srácok ma volt két epic játékunk haverral.

    Elsőből meglett az első Duo win.

    Szitu a következő: Havernak mondom menjünk Military déli részére. Ok, kiugrunk hát persze hogy én militaryra ő a folyó másik felére esett. Ő nem talált semmit, mondom jó megyek érted kocsival. Utána kijelölte a kör közepét Rozhoknál. Mondom ok akkor menjünk. Rozhokba be, sikerült valami lootot összekaparni, utána jelölt egy őrtornyot Rozhok melletti hídnál. Oda be is kempeltünk ahogy kell. Hát akkora mákunk volt, hogy utolsó előtti kör szűküléséig ránk szűkűlt a kör. Nagyon nem is jött oda senki körülöttünk szépen ellőtték egymást egy gyereket kellet leszedni. Utolsó kör a mezőre szűkült mellénk. Van ott pár szikla, már csak 4-en voltunk mondom havernak oké futás. Kifutunk engem leszedtek pont a sziklánál. Mondom havernak élessz gyorsan, ahogy elkezded felszedni gyerek felállt a szikla tetejére de akkora mákunk volt, hogy nem vette észre havert ahogy épp felszedett. Haver felszedett, utána elkezd futni a legkisebb kör közepébe, meglátja a gyereket elkezdi lőni, közben a másik player is elkezdi lőni a srácot, szépen megölték egymást amelyik meg nem halt meg, arra rásegített haver. :D

    Ezután következő kör: Gatkára ugrottunk történés ugyanaz mint elsőnél, loot nem nagyon, hát irány a kör közepe kocsival, ott találtunk két darab emeletes házat, kocsit beraktam egyik bejáratba, másikat meg néztem. Megint nagy mák a kör ránk szűkült. Utolsó előtti szűkülésnél pont úgy adta ki, hogy a ház sarkában még benne voltunk a körben, és két ablakot tudtunk is nézni :DD , de sajna másik csapatot nem láttuk és kifutni se tudtunk már így csak 2. hely. Pedig egy ott volt közel, hogy az utolsó képen is látszik. :D

    [ Szerkesztve ]

    Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

  • Mike Farrel

    tag

    válasz manya777 #7823 üzenetére

    Én eddig egy Skullcandy Hesh 2-es fülst használtam, aztán a mikrofon miatt váltottam egy Skullcandy Slyr-re. Ez kimondottan gamer fülesnek készült beépített EQ-val ami 3 fokozatban állítható. Ezzel teljesen meg vagyok elégedve. PUBG-ben és CS-ben is ezt használom. A játékban már kilóméterekről hallom ha jármű jön, a lépteket is simán hallom vele, ha mondjuk házban vagyok és a melletem lévő házban vagy kint a ház körül szaladgál valaki. Lövéseket is elég jól lehet vele tájolni. Ára sem annyira vészes, ha nem ragaszkodsz a teljesen újhoz, újonnan picit húzósabb.

    [ Szerkesztve ]

    Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

  • Mike Farrel

    tag

    válasz Jinxb1rd #8272 üzenetére

    Teljes mértékben egyetértek veled. Egy jó csapattal jó a játék. Mi például a melóhelyről álltunk össze 4-en. Mikor az elején elkezdtük, mindenki ment mindenfelé meg egymásra irigykedtünk hogy melyikünknek van jobb cucca. Aztán 1 hét után elkezdtünk rendesen összejátszani ahogy kell. Módszeresen lootoljuk kifelé a házakat, keresünk járműveket. Ha egyikünk talál több scoepot, first aidet, lőszert, akkor felveszi, elhozza a másiknak. Tudjuk, hogy kinek milyen fegyvere van, akkor osztozunk a felszerelésen, lőszeren. Ha egyikünk puskával jobb, mint a másik akkor fegyvert cserélünk, akinek scopeja van az fedezi a másikat, akinek esetleg van supressora, akkor ő kezd lőni stb. Egyre jobban csiszolódunk össze és már így megy a jaték. Ha jön a kör és csak egy motor van akkor ketten elmennek keresni járművet és vagy visszajönnek vagy aki épp talál valamit egyesével elkezd behordani minket a körbe. Akkor ha valakinek nem fér már cucc a tatyójába a másik elrakja neki stb.

    Ha valakit konckolnak akkor rögtön mondja honnan lőnek, merről jönnek, mert vele általában ugye már nem foglalkoznak, és mindenki tudja ha fel tudjuk szedni úgyis felszedjük, ha nem nem. Ha esetleg valaki meghal egyből mondja mi volt nála és tudjuk érdemes-e kiszedni a cuccait vagy sem. Kör kezdésnél pl ha valakit rögtön elkezdenek üldözni, akkor amelyikünk talál fegyvert azt felé kezdünk futni, hogy le tudja szedni az ellent stb.

    Ezek azok a dolgok amik ahhoz kellettek, hogy egyre eredményesebbek legyünk. Sokkal jobb így a játékélmény is. Próbálkoztunk mi is azzal, hogy ha egyikünk nem játszott, akkor meg lett hívva haveri körből más, de sajnos hiába volt jobb, mint mi a mi bevett, begyakorolt szokásainkat nem tudta követni és nem tudott úgy együtt játszani velünk, így ilyenekkel már nem nagyon próbálkozunk.

    Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

  • Mike Farrel

    tag

    válasz Lokids #9008 üzenetére

    Szerintem igen. Én lőttem már el M16-al egy fával mellettem lévő gyereket 1 lövéssel 8x scopeal úgy, hogy 2-es sisak volt rajta. Szimplán belőttem a két szeme közé a sisak alá. Instant headshot volt egyből halt.

    [ Szerkesztve ]

    Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

Új hozzászólás Aktív témák