Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dendytv

    senior tag

    válasz Preda #8155 üzenetére

    Nekem is volt tegnap hasonló futottam befelé körbe mikor 2 player ott harcolt melletem az egyik nyert, én le vadásztam azt aki nyert nála volt AR Suppresor! Felvettem de már pont indult a kör én meg persze mellete voltam bepatantam egy FOW-ba azzal be körbe siettem mint az állat! 6-Shift meg minden :D mikor ugrattam egyet azzal pont elkaptam egy gyereket aki a fánál kempelt túlélte, kiszáltam azt a Suppresoros SCAR-L kivégezte :DDD

    Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

  • niof

    addikt

    válasz Preda #8155 üzenetére

    Eddig én is csak videókban láttam ilyet, ma délelőtt nekem is volt egy ilyen killem. A Ruins alatti hepehupás részre mentem UAZ-al, lőttek rám. Hogy fedezékbe jussak, gondoltam átbillenek vele két domb közé. Nem mentem gyorsan, épp hogy elindultam. Mikor billent át a járgány, akkor vettem észre, hogy pont az utamban van egy srác, pont ráestem. :D Gyors loot, aztán tovább. Még leszedtem 2 srácot, aztán engem is megfektettek... Aztán volt egy olyan killem is ma de., hogy bújok egy domboldalban, hallom, jön egy UAZ. Ugrat, felborul. Csávesz kiugrik, de a Scar elől már nem tudott meglógni. Eddig izgi ez az új szezon! Hétvégén squad-ban nyertünk egyet, meg sok 2. 3. hely is volt. Kár, hogy a meló miatt most hétvégéig már nem tudok játszani... :U

    [ Szerkesztve ]

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák