Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz protegum #12292 üzenetére

    Pedig elég könnyen le lehet szűrni a statokból hogy nagy eséllyel ki csaló. Ebben a játékban annyira sok a véletlen meg a random tényező hogy pl. nem létezik hogy valaki 20 meccsből legalább 10-15 -öt megnyerjen. Nem csak az ügyességeden múlik itt minden, meg hogy mennyire tudsz jól lőni. Szerintem ebben a játékban a normál win arány (nagy mennyiségű lejátszott meccsre vetítve, tehát nem pár meccsből számolva) olyan 5-10% közötti (főleg ennyi csaló mellett ami mostanság van a játékban). Aki 15% feletti win aránnyal rendelkezik az 90% hogy valami külső segítséget használ. Lehetnek persze kiugróan jó játékosok akár 15-20% körüli győzelmi aránnyal, de az tényleg baromi ritka, kb. ők vannak a toplistán az állandó csalók alatt a top100-200 körül közvetlenül.

    Én amiket szoktam nézni ahhoz hogy leszűrjem csaló lehet e az illető (tracker oldal amit használok: https://pubg.op.gg/:

    - Átlag K/D arány (ha magas megnézem a meccseket melyiken mennyit lő, én már az 5 feletti K/D arányt is gyanúsnak találom kombinált K/D arányt nézve)
    - HS arány (értelemszerűen 30-40% feletti arány is gyanúsnak mondható de pont ezért állnak rá mostanában az aimbotosok is a test killekre)
    - Elmúlt 20 meccs win/lose arány (itt is ha 10+ meccsen győzött az illető elég gyanús hogy bekapcsolt valamit)
    - Elmúlt meccsinek helyezései, azokon mennyit ölt és az ölések számához képest mennyit mozgott (ha magas kill szám mellé alacsony mozgás társul ott is adhatja magát hogy csal ugye, mert a legtöbb csaló mit csinál? Felmegy egy helyre ahol jól belátja a környező terepet és onnan szedeget le mindenkit akit meglát)
    - Top10 arány lényegtelen, elég könnyen be lehet kempelni magadat top10-ig

    Ha ezekből több kiugróan magas akkor szinte biztos hogy csal a srác (vagy grimmmz bár ő sem nyer ugye 20-ból 10-15 meccset, a magas K/D-ja ellenére)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák