Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz niof #11263 üzenetére

    Mivel nem tudom, hogy Twitch-en hogy lehet hosszabb klippet csinálni, ezért visszanéztem, és a kulcs időpontokat felírtam. Ez a tegnapi videó.

    Az időpontok a live adásban:
    3:21:40 - sprEEEzy pontosan azt az ablakot nézi, ahonnan lőnek rá, de ott nincs senki, ez tisztán látszik.
    3:23:00 - sprEEEzy meghal, Daffiser által.

    A replay:
    3:25:20-kor a saját nézetéről átvált PALAHUN nézőpontjára, pont, amikor az ablakot nézi, és nincs ott senki, mint élőben sem. Mégis, folyamatosan lövik, pontosan tudják, hogy hol van. A srác egyértelműen a fal mögött állva lövi sprEEEzy-t.
    3:26:02-nél, mikor valaki másra lő az ablakból, és a padlót nézi, ez valóban lehet bug is, ez olyan, mint amit Årpi linkelt, ezt elismerem.
    3:26:23-nál PALAHUN körülnéz az ablakból, majd utána egyértelműen visszamegy a szoba közepére, és a falon át lövi tovább sprEEEzy-t, ahogy mondja is, kb. abból a szögből az ablakból nem is láthatott volna rá.
    3:26:38 sprEEEzy-t lelövi Daffiser, akit nem vett észre.

    Aki veszi a fáradtságot, hogy megnézi, annak szerintem egyértelmű lesz. A padlónézős bugot leszámítva, ekkora csúszások nincsenek a spectate-ben. De mindenki döntse el maga. A statisztikát meg hagyjuk szerintem, részint most volt reset, részint meg nekem is volt anno egy 400+m-es HS killem, ami sosem lett regisztrálva, pedig akkor meg is kaptam, valamint tudtommal egyik ilyen stat oldal sem official. De ebben lehet tévedek.

    [ Szerkesztve ]

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák