Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    Ez a dev team valójában mennyire veheti komolyan az cheat elleni küzdelmet?

    Jelentettem egy játékost, mert match replay-t is visszanézve nyilvánvaló volt, hogy WH-zik. Másnap belépve a PUBG-be látom is a visszajelzést, hogy banolták.
    3 napra! 3-ra?!
    Na mondom... nyitok egy ticketet és elküldöm nekik az egész ~20Mb demó könyvtárat zippelve, leírással és megkérdezve, hogy ha egyértelmű, banolták is, akkor miért 3 napra?

    Jött egy katyvasz szar, homályos válasz, hogy minden esetben az anti-cheat teamhez kerül a bejelentés, mérlegelik a helyzet súlyosságát, bla-bla-bla... és ez alapján döntenek. Továbbítja nekik a második bejelentésenet és 15 napon belül kapok rá reakciót... Ez volt egy hete, reakció semmi. Nem tudom mi fog változni még 7 nap múlva....
    Most kíváncsiságból rákerestem in-game a profiljára.
    Nem tudom mutatnia kellene bármilyen tiltást a profil oldalán, ha lenne neki. Rep 2 lvl szinten van. Season 24 alatt, TPP solo összesen 13 meccset játszott, 6-t nyer, átlag 950dmg....
    Steam-en, csak egyetlen egy ugyan ilyen nevű tag van, 800+ napos VAC bannal. Nyilván nem 100%, hogy ugyan az a kettő, de nem egy sűrű név, pláne, ahogy írja...

    Na most erről mit gondoljon az ember? Én meg anno, amit már fentebb említettem, a nyomi makrózható billentyűzet miatt végleges bant kaptam anno, amit meg kellett fellebeznem. Ma meg már vígan élnek/játszanak/trollkodnak 1-3 napos szünetekkel ezek a trollok? Mi a FCK?!

    Kíváncsi leszek 7 nap múlva változik-e majd bármi is....
    Vagy jóformán ennyi ma a PUBG? Ha csal valaki, lentebb kerül a reputációs jó hírnév listában egy szintet és ennyi, kész, meg van oldva? :F
    Ja, én meg kb. 100 meccs után lvl3-ban vagyok a 6-ból. A Csaló meg lvl2. Igazán respektálja a PUBG azokat a játékosokat, akik még szinten tartják a player base-t... :(((

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák