Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz Csokishurka #23118 üzenetére

    Ez kb konstans így működik, sajna ilyen a netkód, el is mondja a srác a videóban. Ha kiállsz vagy kihajolsz egy fedezék mögül, és úgy várod az enemyt, 100% hogy ő fog előbb meglátni és mire reagálni tudsz rá halott vagy. Fedezékbe vonulásnál szintén ez van, mikor már rég fal mögött vagy nála később mész vissza így simán el tud lőni, te ebből annyit észlelsz hogy fal mögött halsz meg. Ezt elkerülni maximum úgy tudod hogy nem peekelsz folyamatosan egy sarkon, és folyamatosan mozogsz ha vársz feltűnni egy ellenséget.

    Nekem rengeteg halálom volt így az utóbbi napokban/hetekben, nem is tudtam ezeket hova tenni, ellenben rengeteg reportot elküldtem ezek szerint teljesen feleslegesen, mert nekem sokan tűntek emiatt WH-snak. Most már legalább tudom hogy nem bennem van a hiba, meg nem én vagyok lassú, hanem a játék sz*r egyszerűen. Nem értettem miért van mindenkinek ilyen iszonyatos jó reflexe, meg hogy lődöznek úgy el hogy nem is látom az enemyt, meg sokszor nem látszik belőlük csak ilyen egy-egy centik, amit 8x-el is kihívás eltalálni. Hát így megy ez manapság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák