Új hozzászólás Aktív témák

  • zo-lee

    aktív tag

    OFF

    Én is úgy olvastam, hogy Doki sztrímje alulmaradt a lol-os kollégájáéval szemben ...

    ON

    Azért vicc ami itt a fórumban megy :DDD Folyamatos a rinya a csalók miatt. Nem hiszitek el a bannok számát ? Nem kötelező, de attól, hogy óbégattok még nem fog pozitív irányba változni semmi. Biztos rengeteg Kék-lik és Csataszem fejlesztő/programozó nézi ezt a fórumot ... :DDD

    Szóval nem tetszik ? Mivel ez valóban egy fórum szabad vélemény nyilvánítással, elmondtátok a véleményeteket, vettük, csók. Lehet menni játszani máshova ami megfelel az igényeiteknek.

    Személy szerint lassan (tízenegy-két óra múlva) 500 játékóránál vagyok, de eddig 2 olyan esettel találkoztam, ami fix, hogy csalás volt. Nálam sem tökéletes a játék, van hogy befagy, és csak a kijelentkezés segít, ahogy jópár hozzászólással feljebb is kitárgyaltuk valakivel. Van, hogy bad_module_info-val el sem indul a játék, csak második, harmadik, negyedik alkalommal, de biztos vagyok benne, hogy ezt is javítani fogják, ahogy az eddigi baklövéseket is.

    Hogy a javítás hoz magával más, újabb hibákat ?

    A fejlesztők jelenlegi hozzáállását elnézve én biztosra veszem, hogy azokat is javítani fogják, csak idő kérdése.

    És ha nem ?!

    20 euróért vettem egy játékot, amibe már eddig a fent említett óraszámot beletoltam (nem tartottak pisztolyt a fejemhez, saját elhatározásból, kedvtelés céljából ültem le a gép elé játszani) úgy, hogy közben az ára vissza is jött ...

Új hozzászólás Aktív témák