Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz fiATHaLON #177 üzenetére

    Hmm... megfigyelésem szerint kizárólag szintfüggő a készlet "gazdagodása". Lazán tudtam volna assault rifle-t is venni, pedig csak ketten voltak még a csapatban.

    Na persze, etikett ruleZ... akkor is csalódás, hogy PA-ban ezt meg lehet tenni. És magammal tolok ki, ha nem használom ki. Mégis, a két játékot összehasonlítva látok némi különbséget... Drakensangban jó, kattintgathattál fél órát extra xp-ért, de hiába, mert nem kaptál annyi tapasztalatot magasabb szinten mob ölésből, így "ki lett egyensúlyozva" a hiba. PA-ban viszont semmi ilyen nincs. Olyan előnyhöz jutsz így, ami nincs balanszolva, és a komplett játékot... és a játékélményt is befolyásolja. Tudom, nem kell vele élni... szerintem meg nem kellene bennehagyni ilyet. Meddig tartana egy szintlépés gomb, meg az alapértékek megmutatása, mikor elköltöd a szkillpontokat? Semeddig. Nem értem.

    szerk: a mérgek szvsz inkább azért nagyon jók, mert az ellenfél statjait befolyásolják (gyengébb lesz, nehezebben talál el a mob, nem pedig a néhány hápé miatt, amit leszívnak)

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák