Új hozzászólás Aktív témák

  • xion_81

    csendes tag

    A problémám a következő..

    Az alaplapom Asus A8N5X és a Proci A64 3500+ is támogatja rendszerbiztonsági beállításokat hardveresen és ugye a win xp sp2 is kihasználja szoftveresen ! Pont ez a problem..

    A DEP- Data Execution Prevention lényege a programvégrehajtás megakadájozása az adatcélra lefoglalt memóriaterületről, ami biztosnágtechnikai szempontból áldás is lehet !

    1.Futtatás > cmd > ping 10.10.1.33
    2.Majd jön hogy: ''A számítógép védelme érdekében a windows bezárta ezt a programot''
    név: TCP/IP - ping parancs
    3. Kiválasztom hogy beállítások módosítása
    4. Majd bejön: ''Adatvégrehajtás megakadájozása'' '' A folytatáshoz kattintson az OK gombra.Ha ezt az összetevőt továbbra is védeni szeretné, kattintson a MÉGSE gombra.''
    5. Kattintok az OK gombra mivel nem szeretném ugy védeni.
    6. Majd jön hogy ujraindítom a gépet. Ujraindítom a problem ugyan az marad..a ping.exe hibát észlel és leáll.. mi lehet a problem ?

    Tudom hogy a boot.ini be lehet szerkeszteni a DEP-et amit meg is tettem de semmi változás nem volt !!

    /noexecute=<érték>
    OptIn – szoftveres és hardveres DEP bekapcsolva; csak a külön erre felkészített alkalmazások esetén (+ operációs rendszer)
    OptOut – szoftveres és hardveres DEP bekapcsolva; kivételek definiálhatók
    AlwaysOn – szoftveres és hardveres DEP bekapcsolva; kivétel nincs
    AlwaysOff – szoftveres és hardveres DEP kikapcsolva

    HELP HELP HELP :)

    Valahogy csak lesz mert olyan még sosem volt hogy sehogy sem lett volna !

  • Biaggio

    őstag

    Nem nyitnék új topikot, a problémám hasonló.

    Adott egy ''ártatlan'', FTP kliens program (WS_FTP Home), adatvégrehajtási hibával elszáll, a Windows teljesen kilövi. Hiába adtam meg neki a kivétel listában a program összes végrehajtható fájlját szinte, nem fut. A program hibás vagy a Win makacsolta meg magát?

Új hozzászólás Aktív témák