Új hozzászólás Aktív témák

  • kzsg

    újonc

    PHP fejlesztő
    álláslehetőség

    Magyarország meghatározó online kommunikációs ügynöksége, a Dream
    Interactive tapasztalt PHP fejlesztőt keres.

    01 Feladatok

    PHP alapú webes alkalmazások, websiteok, portálok specifikálása, fejlesztése,
    meglévő websiteok módosítása, továbbfejlesztése.

    02 Elvárások

    + többéves fejlesztői tapasztalat
    + a web és a PHP biztonsági kérdéseinek és megoldásainak
    ismerete
    + (x)HTML, CSS
    + SQL adatbáziskezelő(k) ismerete
    + Linux tapasztalat (alapfokú)
    + Smarty, AdoDB vagy hasonló technológiák ismerete előnyt jelent
    + Jó angol szövegértés
    + Működő referenciák

    03 Mit kínálunk

    + Versenyképes fizetés és juttatások
    + Stabil hátterű, dinamikusan növekvő cég
    + Fiatalos, lendületes csapat, környezet

    Jelentkezéseket az alábbiaknak megfelelően várjuk:
    + Jelentkezési határidő: folyamatos
    + Jelentkezés: www.dream.hu/kapcsolat/karrier oldalon
    + Fényképes szakmai önéletrajz, referenciákkal
    + Motivációs levél
    + Fizetési igény