Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    válasz mickemoto #4743 üzenetére

    Nekem most egy series 3-as Braunom van, (320 s-4) egy régebbi körkéses Philipset váltott, mert az nagyon irritálta a bőrömet a nyak részen.

    Alapjáraton elégedett vagyok vele, jól össze is van rakva, és amiért vettem (irritációmentes borotválkozás) azt teljesíti is, szépen is nyír bár az össze-vissza növő szőröket csak több irányba tudom leküzdeni vele ez a Philipsnek jobban ment, de a körkés szerintem alapból jobb a több irányba növő szőrök ellen.

    Ami a gondom, hogy ennél a Braunnál csak egybe cserélhető a pakk, bár igazából ezzel még nem lenne problémám, de nálam 1 év eddig az amit bírt a gyári borotvafej, és amit utána vettem az is. Árba meg 8-9 ezres körül mozog, amit évente kissé soknak tartok.
    Rejtély hogy másoknak miért megy el több évig is egy szita, szóval nekem egyszer sem bírta se a gyári se amit utólag vettem 18 hónapig, de lehet arcfüggő... :F

    Ezért most vissza akarok térni körkésesre mielőtt kilyukad a mostani szitám, de még nem most mert nemrég vettem bele a mostani borotvaegységet, majd pár hónap múlva.

    Most az a terv hogy a mostani szita 6-7 hónapos korában veszek újból körkésest, így a Braunban marad még annyi élettartam hogy tartalék borotvának tökéletes lesz.

    Eddig a Remington XR1370-est néztem leginkább, de a Remington márkáról nincs tapasztalatom, szóval ha tudtok róla akár viszonyítási alapként bármilyen infót, akkor kérlek ne tartsátok magatokban :) :)

    Előre is köszi! :R :R

Új hozzászólás Aktív témák