Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • redbulz

    tag

    válasz JanR #5280 üzenetére

    Ezekbe a kellemetlenségekbe én is beleszaladtam. Az biztos, tapasztaltam és olvastam is, hogy bluray filmeket 24Hz-en kell tolni a tv-re, nekem eddig úgy volt a legjobb(van amit viszont 60Hz-en vitt csak el normálisan, de az már nem bluray még csak nem is mkv konténer, csak mezei vmw). Szerintem nem a tv hibája, inkább valami codec vagy lejátszó program beállítás lehet, ugyanis ugyanazt a filmet(Hobbit 1080p) usb-s vinyóról a tv saját lejátszója hibátlanul, röccenés nélkül teljesen folyamatosan viszi. Szóval tényleg inkább ott van a probléma, hogy a gép hiába tápos nem tudja kiszolgálni megfelelően a tv-t. Én media player classic-al szoktam nézni a filmeket, találtam benne olyan beállítást, ami alapból full screen-en indítja a filmet, akkor nem rémlik, hogy szaggatott volna pl az Avatar 3d, de ilyenkor nincsenek kezelőszervek sem sajnos, így nekem ez nem játszik végleges megoldásnak...És azért illene, hogy egy értelmes gép értelmes vga-val ugyan vigye már el ezeket a filmeket akadozás mentesen nem csak a monitoron de a tv-n is. Minden esetre még én is keresem a megoldást és bújom a fórumokat. :)

Új hozzászólás Aktív témák