Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz TIT #13661 üzenetére

    A másik, hogy valakinek el van csúszva 7-es szériás Philipsnél a 3D réteg, és nem csinálják meg neki.

    Laszlooo77 Volt előtte is LG-je, ezért ismerheti szerintem. Meg aztán egyik mai tévét se nehéz beállítani, nemtom neked hogy nem sikerül.
    kzoli073 Valamelyik eszközzel akkor gond van, próbáld meg kinyomozni melyikkel. Normál esetben nem okozhat ilyet egy vinyó.

  • Laszlooo77

    csendes tag

    válasz TIT #13661 üzenetére

    Igazad van, a 6-os LG nem egy kategória a 7. és 8. Philipssel, ez látszik a képén is. Ami még nagy hátránya, alig van fényereje, ezt minden este láttam, mert a 8008 a másik szoba falán van, így nyitott ajtónál egyszerre látható a kettő, a Philips ragyogó és színes, az lg pislákoló és fakó volt. Ha több színt adtam neki, elkezdett zajosodni a kép. Valóban olcsóbb, de nem véletlenül...

    A saját tapasztalataim alapján képminőségben az LG volt a legrosszabb, még az 5ös Samsungnak is sokkal jobbak a színei...

    A 3d-vel kapcsolatban, szerintem a 7509 hasonló az lg 3d-hez, mindkettőn jó és éles a kép. Volt 6309-em is, ott is tökéletes volt a 3d. Viszont ilyen fóliaelcsúszást én is tapasztaltam egy másik 7509-nél(csomagolássérült volt, és vissza kellett vinni...)a kép függőleges jobb harmadában bizonyos mélységeknél mindig homályos maradt a kép, eközben középen tűéles volt, tényleg baromi zavaró... Sajnos ugyanezt tapasztaltam a 7150-nél is, de annak pluszban úgy összességében volt rossz a 3d-je(és sajnos mindene.....android...)

Új hozzászólás Aktív témák