Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • degec

    senior tag

    válasz focvis #73179 üzenetére

    hát én nem ajánlom használtba a dpf es autókat nem ismert előélettel, mert ráfázás, euro6 nál a dízel amúgy sem pálya, annak aki városban használja de mire ezekből (euro6 tdi) használtba kerül jó néhány te jó isten bele sem merek gondolni.! TSIknél első második generációsnál tök8 mit tankolsz, katalziátor szempontjából hasznos lehet, de ott az azért nem annyira érzékeny erre, és amúgy is kicsi a magyar benzinek molosé tuti kéntartalma. Azért írtam hogy mindegy mert szívó oldalon úgy is lerakódik sajnos :) gonosz szmájli, és amúgy sincs hatással erre az üzemanyag minősége ! gondolom nem hetes golf GTI vel jársz vagy legujabb oktávia rs el és 1.8 tsivel.. aszem golf 6 1,4 ed van..abba jó a sima 95 ös !
    Castrol -t meg hogy mit hamisítanak én már nem hiszek el semmit.. csak a megbízható gyári vonalat.. mondjuk így.. üdv ! :) van kérdés nyomjad :) tsiről.. épp ezeket tanulmányozom az új 3. generációst valszeg ez lesz 20 év dízelezés után, ások a mélyebb dolgaiba.. :):)
    ja.. pályás autózás az benzineseknek jó szerintem katalizátornak, de akkor sem kell üvegelni turbó nem szeresse! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák