Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz zoo8800 #170256 üzenetére

    Enyémben nincs. Sokat agyaltam azon is, de nem tudtam élőben kipróbálni egyik extrát se. Így utólag inkább azt kértem volna a sávtartó helyett. Az egy irgalmatlan nagy baromság így ebben a formában.

    Öcsém egy Superb SportLine-t rendelt, neki kb egy hónappal előbb érkezett. Az övében van ACC. Használni nem nagyon használja (nem véletlenül kért haladós autót), de kipróbálta és azt mondja, elég hatékony. Rendesen, határozottan rálassít, amikor bejönnek elé a pályán. Viszont utána Ő sokkal dinamikusabban gyorsítana vissza a korábbi tempóra - ez egy komótos (valóban kényelmi) extra.
    Illetve neki van holttérfigyelő is, ő meg azt tartja feleslegesnek.

    Amit most így pár nap használat után módosítanék:
    LaneAssisst helyett holttérfigyelő és ACC (ha nem fér bele, akkor esetleg a szélvédőfűtést fel tudom áldozni, bár engem nem zavarnak a szálak).
    A LED fényszórót, sportüléseket, sportkormány és ülésfűtést bántam meg a legkevésbé (Sőt! Ezek a legtutibb extrái a Style alapokon kívül).
    A smartlink nem rossz, de pl. ma lefagyott/újraindult a rendszer, aztán spotify-t nem annyira akarta betölteni. Siri idegesít (öcsémnek droiddal egy kicsit élhetőbb), illetve a MaxiDOT-on csak BT csatlakozás esetén érhetők el a számok (még akkor is, ha csak az előzmények). Szóval alapvetően (már csak navi és zene miatt is) nagyon hálás dolog, de nem hibátlan és nem nélkülözhetetlen. Az nagy hátránya, hogy csak gyári kábellel megy (pedig direkt rendeltem rövid, 90° példányt hozzá).

    Illetve talán a módválasztó lehet még jó cucc. Az pl. sport módban (állítólag) kikapcsolja a klímát, amíg gyorsít az autó. Nagyon király ez a 150 lovas 1.5, de azért ez is megérzi a klímát (vagy csak még nagyon "bejáratós"). Klíma nélkül szépen megindul, ahogy kell.
    Kessy rémes a VAG-nál. Renault rendszere sokkal szofisztikáltabb, sokkal jobban használható. De így használatban azt mondom, lehet, hogy nem ártott volna (sajnos elég közel van a térdem a kulcshoz, félek, hogy egyszer le fogom rúgni/bele fogom törni).

    Ha esetleg valaki gondolkozik adaptív lengéscsillapításon, öcsém azt is kért a Superb-be. Aggódott, hogy a 18-as kerekek meg a sportfutómű a magyar utakon a veséjét is lerázzák. Azt mondja, nem rossz cucc, de végülis felesleges volt. Sport módban se ráz nagyon.

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

Új hozzászólás Aktív témák