Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor901127

    tag

    válasz 1stVikman #160183 üzenetére

    Szóval bocsi az kimaradt, hogy most már megvan csináltatva a kocsi, ki lett cserélve a jobb lámpa meg a jobb sárvédő, legalábbis ennyit tudunk, szerda esti kívülről lámpázással hibátlannak tűnt a kocsi.

    Szombaton megyünk nappali fényben nézni, meg motort megszemlélni.

    Elvileg még egy 3-400 -at le tudunk belőle alkudni, legalábbis nagyon hajlottak a 3.6 os árra.

    Sajnos rétegvastagságmérőt nem tudok vinni :(
    Nem tudtok olyan helyet ahonnan lehetne szombatra bérelni?

    Amúgy felnik mind a 4 kereken egyformák rajtuk a gumik 2017-esek voltak, padkázásnak egyéb sérülésnek nem láttam nyomát, tárcsák is látszólag sérülés menteseknek tűntek.

    Ha nem találunk különösebb elrettentő hibát majd fotózok párat a jobb kerékről/sárvédőről/motortérről.

    Meg még annyit, hogy én nem értem, hogy hol van ezeken a motorkód? :D vagy azt az alvázszámból lehet kitalálni?

    Alváz szám alapján én csak az autodna.com -on találtam infót, nincs valami olyan oldal ahonnan ingyenesen lehetne élettörténetet kérni? Most olyan 12€ lenne. az se sok, de azért ha van ingyen :D

    Köszi

    Amúgy van egy másik kocsiról is infóm amit a hirdetett árért nagyon nem ajánlok, meg még egy másikról extra kép :D, mondjuk azokat nem tudom hova kéne megírni

    Szerk:
    Jah igen még benne van az árban négy darab téli gumi felni nélkül (márkát méretet nem tudni még)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák