Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz Danex #143572 üzenetére

    Legutóbb mikor a c vektra cdti-t eladtam, azért mert abban is minden benne volt aminek nem kellett volna, akkor megfogadtam, hogy soha többé dízelt, mert eddig csak mindig szívtam velük, a vekivel nem, de ott egy dpf vagy kettőstömegű csere maga annyi mint egy réginél egy motorgenerál.Akkor volt még egy laguna 1 2literes szívó benzinem, az mellé az asszonynak vettem egy yaris1-est. Utána a lagu1 ment, mert nem volt benne klíma és a yaris elég kettőnknek, mikor elvitték, 2 hét múlva jött szűzmária sugallata tarkótájékon és vettem egy dti lagunát. Na azt töviről-hegyire fel kellett újítani, motor-turbó minden földi jó kakukk volt benne, azt sikerült "viszonylag" olcsón megcsinálni, jó is lett, megbízható, szép is, minden atomcsapdától mentes, erre én hülye megvettem haver skodáját, pusztán azért, mert eladó volt(igaz amit megfogadtam, hogy soha többé dízelt, az addig tartott, míg haver is csak mondta, hogy lehet eladja, mondom nekem nem kell, erre mikor közölte 1 hónap múlva, hogy egy új autóba beszámolja, hogy biztos nem kell-e, én virítottam a kavicsot és itt figyelt 3 autó a kertben). A lagunát nem akartam eladni, de az asszony nem szerette(nem is akarta megszeretni) így az húzta a rövidebbet a yarissal szemben, többszázezres bukóval adtam tovább kollégámnak, aki azóta is széles vigyorral néz rám, hogy felújítottam neki egy autót(köszi!), én meg itt vagyok a régi dilemmával, hogy a majomhoz banán dukál, telne is rá, de attól még nem tetszik egyen mást......
    Szóval több esélyes a dolog:
    1. ha a korom kinyírja a dpf-et és az egr-t, akkor kap 2 új alkatrészt és akkor 1-2 évig nyugtom van talán(gondolom a gyári cucc van még benne, haver felesége sem hinném hogy fossá pörgette volna a vasat, mégsem volt vele gond)
    2. megtanítom a majmot mást is enni(magyarán beleszarok a környezetbe és ezzel megölöm a bébifókákat)
    3. eladom a picsába és veszek egy elmaradott szívóbenyás szart töredék áron és utána eszem a kefét 10 literes fogyasztással

    Csípem ezt a verdát(jól néz ki kívül, belül, ezt várom el egy autótól minimum), azért van még meg, de nem találok jó alternatívát, h astra benzinesben 2 milláért azért túlzás és hányadék a skodához képest, kívül-belül egyaránt, a vw-skoda vonalon a szívóbenzines kihalt állatfaj, már a kis turbósokat erőltetik jó ideje, az meg a dpf nélküli majom és a banán esete.....Nincs jobb ötletem, mint szarok bele és pofával előre vágom magam bele a (f0s)cunamiba, majd amit dob, az lesz!

Új hozzászólás Aktív témák