Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misimagaki

    aktív tag

    válasz <>jana<> #137 üzenetére

    Köszönöm a szivélyes fogatatást!

    Körül nézhettél volna a neten, mert felnivel együtt nagyon jó gumi akciók vannak.
    Én a antikönnyüfémfelni párti vagyok - de érdekesen fogalmaztam. :) Részemről, illteve ez a véleményem egy Octavia II tulajdonos, illetve egy Mazda 5 tulaj is megerősítette, és több gumis. Szóval: a könnyűfémfelni - ami nem is könnyű - egyetlen előnye az, hogy szép. Az Octavia II tulajdonos kollégám pl. azt mondta, hogy Ő már alig várja, hogy visszarakhassa a téligumikat. Azt mondta rázzák az (17 coll) autót, és nem szereti miattuk az autót. Pedig Ő azért elég vastagon belecsapott a levesbe, ami a lóvét illeti. Részemröl nem lesz az autón ilyesmi az biztos.
    Szerintem a chiptuning a 2000 ccm-es motorok környékén nyeri el értelmét. A Mazda 5 tulaj is kellemes élményekről számolt be, amikor átgumizta a kocsit télire.

    Tolatóradart a feleségem meghyugatatására rendeltem. Azt hiszi attól neki jó lesz. Pedig nincs rá szüksége, mert teljesen jól vezet. A teszt autót is teljesen természetesen kezelte. :U

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Új hozzászólás Aktív témák