Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz tresh #132774 üzenetére

    nekem elkezdett nyikorogni amikor ment az autó, a komplett oldala ki lett cserélve, erre az is elkezdett nyikorogni.... fogta a szerelő (pékINAS) és elkezdte injektálni bele a dolgot és lám, elhallgatott.... az a legjobb, hogy amikor cserélték őket, még kérdezték is, hogy ezt meg ezt minek? hisz tök jó állapotban vannak.... hogy akkor érdekes módon miért nem jutott eszébe a kenése első körben?! ugye ugye :) amikor még az a szett volt benne én 2-3-4 havonta bewd-ztem (igazából nem szeretem ezt az anyagot, mert ugye "addig ken amíg el nem illan" de erre jó hasznát vettem) és egy kanyiló hangja sem volt a cseréig :)

    most jelenleg "fészes olcsó emberkés" hart lengőkarszettem van bent (amit a fószer úgy árul, hogy az összes gumiharangot leveszik eladás előtt, telenyomják zsírral és egy megerősített tartóval teszik vissza és 1 év garit is adnak rá beszerelési helytől függetlenül) és köszöni szépen azóta jól van....

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák