Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Criton

    veterán

    válasz bitpork #114699 üzenetére

    2008.06 os a kocsi, motorkód CBA, típusa 3C. Amennyire tudom ez CR már, vagy is minden szerelőnél ezt hallottam.

    Ellenőriztettem ezen az oldalon és ez a válasz.

    "Kedves Ügyfelünk!

    Sajnálattal tájékoztatjuk, hogy a xy alvázszámú járműbe beépített EA189-es kódú dízelmotor olyan szoftvert használ, amely próbapadi üzemmódban (NEDC) optimalizálja a nitrogén-oxid (NOx) értékeket.

    Ugyanakkor biztosítjuk arról, hogy az Ön járműve műszaki szempontból biztonságos és üzemképes.

    Rendkívül sajnáljuk, hogy csalódást okoztunk Önnek és teljes erővel dolgozunk a műszaki megoldáson. A Volkswagen természetesen vállalja a műszaki intézkedések kivitelezésének költségeit, és mindent elkövet annak érdekében, hogy az Ön bizalmát teljes mértékben visszanyerje. A Volkswagen a lehető leghamarabb megkeresi Önt, hogy tájékoztatást adjon a szükséges intézkedésekről.

    Amennyiben nem ismeri valamely Volkswagen márkakereskedő elérhetőségeit, akkor kérjük, használja a kapcsolatfelvételi funkciót ezen a weboldalon.

    Üdvözlettel,

    Volkswagen"

    Nos akkor most nekem be kéne mennem valamelyik márkakereskedésbe és akkor ingyen megcsinálják? Gondolom a mostani módosítás legyen törölve és a gyári program legyen visszatöltve mielőtt viszem? Az egység meglett bontva, mert jelszavazva volt, és mmc a jelszó miatt nem tudott módosított programot felrakni.... ennek van valami nyoma ha visszatölti a gyárit?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák